Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Spiningas Black Power Bass  76 UL
Spiningas Black Power Bass  76 UL

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 UL

14-00104
BYRON
78,00 €
Su mokesčiais

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 UL yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai ypač mažais, nedidelio svorio masalais.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 UL

BYRON  Black Power Bass 76 UL yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai ypač mažais, nedidelio svorio masalais. Pagamintas iš plono ir lengvo, bet labai tvirto 40 TC anglies pluošto blanko su naujusios koncepcijos SIC K žiedeliais, leidžiančiais masalą užmestii labai tiksliai ir toli. Spiningas yra greitos akcijos, bet, esant apkrovai (traukiant užkibusią žuvį), progresyviai dirba visas blankas nuo viršūnės iki rankenos pagamintos iš šiuolaikinės ir "šiltos" Dura-EVA medžiagos. Viršūnėlė yra labai jautri ir informatyvi, todėl spiningu lengva kontroliuoti naudojamus masalus.

Funkcijos

  • Meškerės ilgis: 2,25 m
  • Meškerės užmetimo testas: 3-7 g
  • Svoris: 112 g
  • Trans. Ilgis: 120 cm
  • Dalių sk.: 2