Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Spiningas BYRON Black Power Bass 76 MH 2,25m 15-35g
Spiningas BYRON Black Power Bass 76 MH 2,25m 15-35g

Spiningai

Spiningas BYRON Black Power Bass 76MH 2,25m 15-35g

14-00103
BYRON
80,00 €
Su mokesčiais

Spiningas BYRON Black Power Bass  76 MH  yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai vidutinio dydžio ir svorio masalais. 


Spiningas BYRON Black Power Bass  76 MH

BYRON  Black Power Bass 76 MH yra lengvas bet labai tvirtas ir informatyvus, modernaus dizaino spiningas, sukurtas žvejybai vidutinio dydžio ir svorio masalais. Pagamintas iš plono ir lengvo, bet labai tvirto 40 TC anglies pluošto blanko su naujausios koncepcijos SIC K žiedeliais, leidžiančiais masalą užmestii labai tiksliai ir toli. Spiningas yra greitos akcijos, bet, esant apkrovai (traukiant užkibusią žuvį), progresyviai dirba visas blankas nuo viršūnės iki rankenos pagamintos iš šiuolaikinės ir "šiltos" Dura-EVA medžiagos. Viršūnėlė yra labai jautri ir informatyvi, todėl spiningu lengva kontroliuoti naudojamus masalus.

Funkcijos

  • Meškerės ilgis, m: 2,25
  • Užmetimo svoris, g: 15-35
  • Dalių sk.: 2
  • Svoris, g: 131
  • Trans. Ilgis, cm: 120