Plūdės
Slankiojanti Plūdė Expert 201-76 ( 1,5- 4,0g )
Slankiojanti Plūdės Expert 201-76 Pagamintos iš balsos medienos Spalva: Įvarių spalvų (multicoloured) Skirta žvejoti stovinčiame vandenyje
Plūdė Expert 201-76 ( 1,5- 4,0g )
Slankiojanti Plūdė Pagamintos iš balsos medienos Spalva: Įvarių spalvų (multicoloured) Skirta žvejoti stovinčiame vandenyje
Tinka žvejoti tokiose vietovėse, kur yra labai silpna srovė. Plūdės geometrija skirta stabilumui panašiomis sąlygomis, tačiau išlaikant aukštą jutimą. „Expert 201-76“ kūnas yra iškaltas iš balsos ir padengtas keliais lako bei dažų sluoksniais, kad būtų geriau apsaugota nuo drėgmės. Jis turi pailgą geometriją, sklandžiai šiek tiek išsiplėtęs ir yra neatsiejamas nuo antenos. Antena yra ryški ir aiškiai matoma iš tolo. Naudojant plūdę, gerai sekti net baikščius įkandimus, kai kimba atsargi, nedrąsi žuvis.
Pastaba. Plūdės spalvos pasirinkti negalima, nes tai priklauso nuo pristatymo.
- Plūdės Expert 201-76
- Pagamintos iš balsos medienos
- Spalva: Įvarių spalvų (multicoloured)
- Slankiojanti plūdė
- Skirta žvejoti stovinčiame vandenyje
Artikulas | Ilgis, cm | Spalva | Medžiaga | Modelis | Gamintojas | Svoris, g |
---|---|---|---|---|---|---|
SE-201-76-015 | 10,5 | įvairiaspalvės | balsa | 201-76 | EXPERT | 1,5 |
SE-201-76-020 | 11,5 | įvairiaspalvės | balsa | 201-76 | EXPERT | 2 |
SE-201-76-025 | 12,5 | įvairiaspalvės | balsa | 201-76 | EXPERT | 2,5 |
SE-201-76-030 | 13,5 | įvairiaspalvės | balsa | 201-76 | EXPERT | 3 |
SE-201-76-035 | 14,5 | wielobarwny | balsa | 201-76 | EXPERT | 3,5 |
SE-201-76-040 | 15,5 | wielobarwny | balsa | 201-76 | EXPERT | 4 |
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
Tai labai populiari plūdė, puikiai tinkanti pradėti žvejybos nuotykius. Jei jums reikia paprastos ir patikrintos plūdės karosų, lynų ir karpių žvejybai, šis plūdės modelis kaip tik jums. Plūdė pagaminta iš Balsa medžio, atkeliavusio iš Ekvadoro džiunglių, perdirbta, nudažyta ir paruošta prekybai. Giliems ežerams rekomenduojama plūdė. Plūduriuoja be išankstinės apkrovos, ilgas korpusas leidžia pastebėti kibimus net iš didesnio atstumo.
Plūdė Garbolino WAGGLER GW3 8+2 g yra gerai matoma dėl ryškios viršūnės spalvos. Plūdė yra baltos ir mėlynos spalvos. Waggler tipo plūdė yra sukurta taip, kad išlaikytų geresnį metimo tikslumą. 5 mm, tuščiavidurė. Plūdė sukurta fiksuotai arba slankiojančiai žvejybai nuo vidutinio iki ilgo nuotolio.