Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Peletės Genlog Method Soft Hook 8mm / 35G
Peletės Genlog Method Soft Hook 8mm / 35G

Peletės

Peletės Genlog Method Soft Hook 8mm / 35G

19-0130
GENLOG
3,90 €
Su mokesčiais

Peletės Method Soft Hook naujausios jaukų kartos, sukurtos šiuolaikiniams žvejams. Minkšta peletė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl jos greitai paskleidžia mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnį žuvies kibimą. „Soft Hook Peletės pagamintos iš geriausių baltymus stimuliuojančių ingredientų, kuris suteikia galimybę pasiekti maksimalų patrauklų poveikį.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peletės GENLOG METHOD SOFT HOOK 8mm / 35G

Peletės Method Soft Hook naujausios jaukų kartos, sukurtos šiuolaikiniams žvejams. Minkšta peletė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl jos greitai paskleidžia mišinyje esančius atraktorius ir aromatus, o tai skatina spartesnį žuvies kibimą. „Soft Hook Peletės yra masalas, pagamintas iš geriausių baltymus stimuliuojančių ingredientų, kuris suteikia galimybę pasiekti maksimalų patrauklų poveikį. Šie masalai yra naudojami ištisus metus. Peletės buvo išbandytos su įvairiais žvejybos būdais visoje Europoje.

Galite įsigyti šių skonių:

Braškė

 

Vanilė

  

Ananaso sultys

 

Česnakas