Delphin TOXIN UVs – netradicinės formos masalas su plūduriuojančiu kūnu ir UV spalvomis. Sukurtas išmaniai žūklei tiek sekliuose, tiek giliuose vandenyse.
Delphin TOXIN UVs – tai neeilinės formos dirbtinis masalas, sukurtas Delphin dizainerių komandos, atsižvelgiant į žuvų elgsenos pokyčius ir modernios žvejybos poreikius. Šis masalas išsiskiria tuo, kad imituoja įvairius vandens ir sausumos organizmus, todėl tampa itin efektyviu pasirinkimu net ir išrankioms žuvims.
Dvi plokščios, pelekais primenančios ataugos masalo šonuose lėtina jo grimzdimą, sukurdamos specifinį, žuvims patrauklų judesį. Masalo uodega reaguoja į vos pastebimus meškerės viršūnėlės judesius, kas leidžia išprovokuoti net atsargiausius plėšrūnus.
Pagamintas iš itin minkštos, plūduriuojančios medžiagos, TOXIN UVs idealiai tinka įvairioms technikoms – nuo cheburashka ar texas rig iki drop shot metodo. Plūduriuojanti savybė leidžia masalui natūraliai kabėti vandens stulpelyje, o minkštumas skatina žuvis ne tik smogti, bet ir pakartotinai pulti.
UV aktyvios spalvos padaro masalą ypač matomu net ir giliau po vandeniu, kur saulės šviesa prasiskverbia ribotai – tai suteikia papildomo pranašumo žvejojant drumzlinuose ar giliuose telkiniuose.
Specifikacija:
Svoris: 2 g
Medžiaga: Minkšta, plūduriuojanti
UV aktyvios spalvos
Uodega reaguoja į minimalų judesį
Tinka technikoms: Cheburashka, Texas rig, Drop shot, jigging
Naudojimas: Gėlavandeniams plėšrūnams – ešeriams, lydekoms ir kt.
Riperis Dragon Lunatic 15 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius, veiksmus. Intensyvus uodegos darbas sukelia stiprias vibracijas, masalo kūnas gražiai siūbuoja mirgėdamas šonais hidroakustiškai ir vizualiai viliodamas plėšrūnus. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis gaudant trofėjines lydekas spiningaujant ir velkiaujant.
Riperis Dragon Lunatic, 8,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.
Robinson Holytail Twist 5,5cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai. Pailga savo forma jie panašūs į dėles ir kitus vandens gyvius kurie yra plėšrių žuvų natūralus maistas, o skylutės esančios uodegoje šiems tvisteriams suteikia dar gyvesnį ir patrauklesnį žaismą.
Riperis Dragon Lunatic 8.5-15 cm Pearl Red pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.
Robinson Tanker 9cm (6,8g) riperiai skirti didesnių plėšrūnų žvejybai, pagaminti iš labai elastingo ir patvaraus silikono, turi vidinę ertmę kurią galima pripildyti aromatizatoriais, atraktoriais ar feromoniniais preparatais arba įdėti šviečiantį elementą.
Vertikalus, trūkčiojantis ar „dropshot“ riperis? „FatBoy“ atveju rinktis nereikia. Lengviau pasakyti, kokių savybių riperis neturi: jis tikrai nėra skirtas paprastam spiningavimui lėtesniu ar greitesniu tempu. Išradingam meškeriotojui bus atlyginta dvigubai – daug kibimų ir gražių įvairių žuvų rūšių trofėjų. Šio masalo idėja gimė diskusijoje apie vertikalų riperį. Nuspręsta, kad pats laikas sukurti didelį riperį, kuris skęstant ir keliant, natūraliai išlaikytų horizontalią kūno padėtį, o kiekviename sustojime gražiai banguotų plačia „kregždės“ uodega.
Jau legendine tarp žvejų tapusio FANATIK Larva Lux naujas silikoninio masalo modelis. Kaip rodo praktika mūsų krašto vandens telkiniuose, plėšrūnai mėgsta šią valgomą lervą. Jiems patinka specialaus, ypatingo silikoninio masalo recepto skonis, minkštas, realistiškas korpusas. Žvejams patinka, kad silikoninio masalo korpusas yra patvarus lyginant su kitais guminukais.
Silikoninis masalas Sakura „Slit Shad“ priskiriamas "Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Riperio kūnas sudarytas iš dviejų dalių: beveik trikampio formos rantuoto korpuso ir plonos uodegos su kiaušinio ovalo formos peleku gale užtikrinančiu didelį judrumą ir optimalų vibracijos intensyvumą. Tai "valgomas" masalas, impregnuotas druskos ir kvapniojo atraktoriaus (kriauklės aromato) mikro kristalais, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Labai patinka sterkams ir ešeriams jo neatsisako ir lydekos!
Minkštas masalas, riperis, primenantis nedidelę žuvelę. Dėl glotnaus kūno ir spyruokliškos uodegos, riperis labai stipriai pasvyra į šonus, provokuodamas agresyvių plėšrūnų puolimą. Riperis puikiai tinka žvejojant sterkus, uosis, lydekas ir ešerius. Riperis ypatingai veiksmingas gaudant plekšnes, lydekas, ešerius.
Delphin B! Stinx NYMPHA – itin lengvas, bet itin efektyvus masalas su natūraliu vabzdžio ir vėžiagyvio judesiu. Nepakeičiamas pasirinkimas žvejybai ultralight būdu.
Silikoninės žuvytės - riperiai yra neįtikėtinas masalas daugumai plėšriųjų žuvų. Ypač efektyvus žvejojant ešerius, lydekas ir sterkus. Ypač efektyvus žvejojant ešerius, lydekas ir sterkus. Uodega labai gražiai juda, o kūnas masinančiai kraiposi net ir lengvai skęstant. Švedų kompanija FLADEN jums sukūrė tris populiarių spalvų silikoninių masalų rinkinius, kiekvienoje pakuotėje yra keturi "kanopos" tipo riperiai ir du bešviniai, gražiai dekoruoti galvakaabliai.
Robinson Holytail Twist 8 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai. Pailga savo forma jie panašūs į dėles ir kitus vandens gyvius kurie yra plėšrių žuvų natūralus maistas, o skylutės esančios uodegoje šiems tvisteriams suteikia dar gyvesnį ir patrauklesnį žaismą.