Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Maži kišeniniai peiliai

Peilis Classic riboto leidimo kolekcija 2020 0.6223.L2004

0.6223.L2004
VICTORINOX
25,00 €
Su mokesčiais

Leiskite pristatyti jums tikrai originalią peilio atsiradimo istoriją: šie universalūs peiliai yra tikri laimėtojai. Buvo sukurta 10 sportiško dizaino peilių, kuriuos leidimui pasirinko "Victorinox" peilių mylėtojai ir kolekcionieriai iš viso pasaulio. Akį traukianti spalvinga grafika, gimusi pagerbti kai kurias mėgstamiausias pasaulio sporto šakas, švenčia įvairų sporto pasaulį. Kompaktiškai, su septyniomis itin reikalingomis funkcijomis, klasikinis riboto leidimo kišeninis peilis yra tikras kolekcinis daiktas, kuris suvienija visą sporto pasaulį.


Peilis Classic riboto leidimo kolekcija 2020 0.6223.L2004

Leiskite pristatyti jums tikrai originalią peilio atsiradimo istoriją: šie universalūs peiliai yra tikri laimėtojai. Buvo sukurta 10 sportiško dizaino peilių, kuriuos leidimui pasirinko "Victorinox" peilių mylėtojai ir kolekcionieriai iš viso pasaulio. Akį traukianti spalvinga grafika, gimusi pagerbti kai kurias mėgstamiausias pasaulio sporto šakas, švenčia įvairų sporto pasaulį. Kompaktiškai, su septyniomis itin reikalingomis funkcijomis, klasikinis riboto leidimo kišeninis peilis yra tikras kolekcinis daiktas, kuris suvienija visą sporto pasaulį.

Įrankiai:

Nedidelis peiliukas;

Žirklės;

Nagų dildė;

Atsuktuvas 2,5 mm;

Raktų pakabukas;

Dantų krapštukas;

Pincetas.

Matmenys:

Aukštis: 9 mm;

Ilgis: 58 mm;

Plotis: 18 mm;

Svoris 21 g

Detalės:

Medžiaga ABS/celidorius;

Funkcijų skaičius: 7;

Spalva: geltona.