Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Calssic"
Victorinox Peilis "Calssic"

Maži kišeniniai peiliai

Victorinox Peilis "Classic" SD

0.6223
VICTORINOX
17,90 €
Su mokesčiais

„Victorinox Classic SD“  0.6223, pažinkite puikios šveicariškos kokybės pasaulį, Šveicarijos armijos kišeninis peilis - ilgis 58 mm - 7 funkcijos kurios praverčia kasdien: nuo itin aštrių žirklių iki mažų ašmenų peiluko ir nagų dildės su atsuktuvu.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Mažas kišeninis peiliukas Victorinox "Classic SD"

Mažas šveicariškas kišeninis peiliukas "Calssic SD" - kompaktiškas įrankis kasdieniams darbams atlikti. Jau daugiau nei šimtmetį Classic SD reiškia elegantišką funkcionalumą. Tinkamų aksesuarų pasirinkimas savo įvaizdžiui užbaigti - pats lengviausias  įsipareigojimas visam gyvenimui.

 • Kompaktiškas peiliukas manikiūrui prieš susitikimą ar palaidų siūlų apkarpymui.
 • Šveicarijoje pagamintas kišeninis peilis turintis 7 funkcijas
 • Komplekte yra žirklės ir nagų dildė su panagų ir nagų odelės valikliu

„Victorinox Classic SD" šveicariškas peilis buvo nominuotas populiariausiu peiliu Amerikoje ir yra pats perkamiausias kišeninis šveicariškas peilis. Kompaktiškas - ilgis 58 mm - galintis atlikti 7 funkcijas, kurios praverčia kasdien - nuo itin aštrių žirklių iki mažų ašmenų peiliuko ir nagų dildės su atsuktuvo antgaliu. „Classic SD“ yra puikus ir unikalus raktų pakabukas. Šis miniatiūrinis įrankis yra pakankamai mažas, kad tilptų bet kurioje kišenėje, pirštinių skyriuje, rankinėje ar bet kur kitur.

Graviravimas (už papildomą kainą): peiliuko „Classic SD“ reversinėje pusėje pagal užsakymą galima išgraviruoti jūsų pasirinktą simbolį ar logotipą.

Peilio ilgis 58mm
Peilis-raktų pakabukas
Korpusas nerūdijantis plienas-raudonos spalvos kriaunelės pagamintos iš ABS/Cellidor medžiagos
Funkcijų kiekis 7
Svoris 21 g

Peilio funkcijos:

 1. Mažas peiliukas;
 2. Nagų dildė su:
 3. 2,5 mm atsuktuvu;
 4. Žirklutės;
 5. Dantų krapštukas;
 6. Pincetas;
 7. Žiedelis raktams.

Šis mažas ir elegantiškas kišeninis įrankis lydės jus kasdieniniame gyvenime.  Praktiškas: turi net mažą atsuktuvą, kuriuo pagalba galime sutaisyti net akinius.