Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel
  • Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel Nr.10
  • Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel Nr.10
Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel

Kabliukai žvejybai

Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel

54-147974
HAYABUSA
2,00 €
Su mokesčiais

Kabliukai Hayabusa Iseama 147 Black nickel  pagaminta Japonijoje.  Tinka įvairiems masalams: peletėms, kukurūzams, baltyminiamas kukuliams ir įvairioms karpinėms ar method plauko sistemėlėma rišti. Kabliukai labiausiai tinkami karpių, karšių,karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai.

Kabliukai Hayabusa H.ISE 147 Black nickel

Hayabusa Iseama 147 kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno naudojant unikalią technologiją kuri suteikia neįtikėtiną jėgą ir didelį atsparumą korozijai. Kabliuko aštrumas pasiektas naudojant ypatingą cheminio galandinimo procesą.

Padengtas juodojo nikelio danga, plataus lenkimo, trumpu koteliu su ausele valui pririšti. Tinka įvairiems masalams: peletėms, kukurūzams, baltyminiamas kukuliams ir įvairioms karpinėms ar method plauko sistemėlėma rišti. Kabliukai labiausiai tinkami karpių, karšių,karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai.

Pakelyje 10 kabliukų. 

Pagaminta Japonijoje !!!