Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Kabliukai Hayabusa H.MRS172 Maruseigo Black nickel
 • Kabliukai Hayabusa H.MRS 172 Black nickel
 • Kabliukai Hayabusa H.MRS172 Maruseigo Black nickel
Kabliukai Hayabusa H.MRS172 Maruseigo Black nickel

  Kabliukai žvejybai

  Kabliukai Hayabusa H.MRS172 Maruseigo Black nickel

  54-172711_ĮPAK
  HAYABUSA
  2,00 €
  Su mokesčiais

  Kabliukai Hayabusa Maruseigo 172 Black nickel Kabliukai labiausiai tinkami karšių, karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai.

  Kabliukai Hayabusa H.MRS 172 Black nickel

  Hayabusa Maruseigo 172 kabliukai pagaminti iš aukštos kokybės anglinio plieno naudojant unikalią technologiją kuri suteikia neįtikėtiną jėgą ir didelį atsparumą korozijai.

  Kabliuko aštrumas pasiektas naudojant ypatingą cheminio galandinimo procesą. Padengtas juodojo nikelio danga, siauro lenkimo, vidutinio ilgio koteliu su užkarpėlė ir lopetėle valui pririšti.

  Tinka įvairiems masalams: peletėms, kukurūzams, baltyminiamas kukuliams, gyviems masalams, galima rišti įvairias  method plauko sistemėles. Kabliukai labiausiai tinkami karšių, karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai.

  Pakelyje 10 kabliukų.