Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas karpiams Genlog CARP MANIA - tigrinis riešutas 3kg
  • Jaukas karpiams Genlog CARP MANIA - tigrinis riešutas 3kg
Jaukas karpiams Genlog CARP MANIA - tigrinis riešutas 3kg

Jaukai karpiams

Jaukas karpiams Genlog CARP MANIA - tigrinis riešutas 3kg

19-1100
GENLOG
6,50 €
Su mokesčiais

Jaukas „GENLOG CARP MANIA“ - tai jaukas, skirtas daugiausia karpių žvejybai. Mišiniui būdinga tiršta frakcija ir labai koncentruoti aromatai ir skoniai. CARP MANIA pagrindiniai jaukai puikiai tinka jaukinti visų rūšių karpines žuvis.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jaukas karpiams Genlog CARP MANIA - tigrinis riešutas 3kg

Jaukas „GENLOG CARP MANIA“ - tai jaukas, skirtas daugiausia karpių žvejybai. Mišiniui būdinga tiršta frakcija ir labai koncentruoti aromatai ir skoniai. CARP MANIA pagrindiniai jaukai puikiai tinka jaukinti visų rūšių karpines žuvis. Šis produktas skirtas reikliems karpių žvejams, ieškantiems unikalių viršutinės lentynos produktų.

Genlog jaukai yra visiškai nauji standartai, naujoviški kūriniai su futuristiniu ir nesenstančiu dizainu. Šis unikalus stilius ir charakteris yra tikros ir išskirtinės kokybės garantas, kurio ilgai laukėte. Kurdami savo produktus, Genlog rėmės ilgametėmis profesionalų, ne tik meškeriotojų, bet visų pirma ichtiologų specialistų ir mokslininkų žiniomis, kurių dėka pavyko sukurti unikalų gaminių asortimentą.

Technologija, kurią naudojame pakuodami savo jaukus, naudoja „Modified Atmosphere Packaging MAP“ atmosferą. Trumpai tariant, MAP reiškia, kad natūralus aplinkos oras pakuotėje buvo pakeistas dujomis arba dujų mišiniu. Genlog atveju tai yra azotas. Pakavimas apsauginėje atmosferoje ilgą laiką palaiko produktų šviežumą ir taip žymiai prailgina galiojimo laiką. Štai kodėl visada šviežias produktas neabejotinai turi įtakos mūsų siūlomų produktų efektyvumui. Ekologija taip pat yra labai svarbi.

Genlog prekės ženklui labai svarbu išlaikyti vandens grynumą. Visi „Genlog“ jaukai atitinka griežčiausius aplinkos apsaugos reikalavimus. „Genlog“ yra ne tik aukščiausios kokybės, bet ir visų pirma įsipareigojimas parengti pasiūlymą, kad būtų visiškai patenkinti jūsų poreikiai.