Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Peilis Victorinox Forester M Grip 0.8361.MC
Peilis Victorinox Forester M Grip 0.8361.MC

Didelis kišeninis peilis

Peilis Victorinox Forester M Grip 0.8361.MC

0.8361MC
VICTORINOX
54,00 €
Su mokesčiais

Victorinox Forester 0.8361.MC yra didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu / Peilio ilgis 111 mm / Funkcijų kiekis 10 / Forester peilis turi unikalias funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai.


Peilis Victorinox  Forester - Didelis kišeninis peilis su medžio pjūklu

Šveicarijos armijos peilių gamintojas „Victorinox“ pristato daugiafunkcį įpeilįį „Forester M Grip 0.8361.MC “. Forester peilis turi unikalias funkcijas, kurios jums padės atlikti daugybę užduočių gamtoje ar buityje, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri: sugebėsite su juo elgtis lengvai ir tiksliai. Tai puikus, tvirtas ir patogus peilis su fiksuojama geležte, peilis, kurio ašmenis galima atlenkti viena ranka. „Forester M Grip 0.8361.MC“ yra modernios ir tvirtos išvaizdos, o kombinuota, juodos ir raudonos spalvos nailoninė rankena puikiai guli delne ir gerai sukimba su delno oda, gumine ar odine pirštinės danga.

Peilio ilgis 111 mm
Korpusas juodas/raudonas
Funkcijų kiekis 10
Svoris 130 g

FUNKCIJOS:

 1. Didelis peilis su fiksuojamais ašmenimis;
 2. Fiksuojamas butelių atidarytuvas;
 3. Fiksuojamas 5 mm atsuktuvas;
 4. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 5. Pjūklas medžiui;
 6. Skardinių atidarytuvas;
 7. 3 mm atsuktuvas;
 8. Rėžtukas ir plati plokščia yla;
 9. Kamščiatraukis;
 10. Raktų pakabukas.

Miškas yra atskiras pasaulis, o pradėjus darbus jame kartais reikia kelių specialių funkcijų įrankių. Peilis Forester M Grip gali atlikti keletą iš jų. Jo įrankiai yra tvarkingai sutalpinti  dviejose  dalyse tarp kriaunų, kurios turi puikų sukibimą su ranka ar pirštine, todėl, kad ir kurį įrankį pasirinktumėte, galite būti tikri, kad jis tvirtai laikysis jūsų rankoje – ir jūs būsite saugūs miške.