

Dėžutės žvejybai
Maža, labai tiksliai pagaminta dėžutė yra skirta kabliukams ir smulkiems priedams, tokiems kaip segtukai, suktukai, svareliai, žiedeliai ar kt. Dėžutė turi uždaromą dangtelį ir skyrelius, todėl viskas, ką įdėsite išliks tvarkingai.
Maža, labai tiksliai pagaminta dėžutė yra skirta kabliukams ir smulkiems priedams, tokiems kaip segtukai, suktukai, svareliai, žiedeliai ar kt. Dėžutė turi uždaromą dangtelį ir skyrelius, todėl viskas, ką įdėsite išliks tvarkingai.
Matmenys:
18,6 x 10,3 x 3,4 cm.
Dėžutė, kurioje dėl savo optimalaus dydžio tilps piniginė, telefonas, raktai ar kompaktiškas fotoaparatas. Dėžutė taip pat gali būti naudojama kaip pirmosios pagalbos rinkinio saugi laikymo dėžutė, atspari vandeniui. Keturių taškų uždarymo sistema ir sandarinimo žiedas užtikrina, kad turinys visada išliks sausas. Turi tris reguliuojamus skyrelius.
DGN žvejo krepšys-dėžutė aksesuarams yra būtinybė kiekvienam žvejui, kuris niekaip neranda tinkamo ir patogaus būdo laikyti dirbtinius masalus ar kitus aksesuarus. Komplekte yra skyreliai ir išorinė kišenė dokumentams. Nepaprastas ilgaamžiškumas yra kokybės ir funkcionalumo garantija, o kartu ir pagrindinės DGN serijos savybės.
Dėžutė žūklės reikmenims Sert SRT 30515 CF yra dirbtiniams masalams ir priedams jų priedams laikyti bei transportuoti skirta žvejybos dėžutė su 5 fiksuotais skyreliais, kad tvarkingai susidėtumėte reikiamą žūklės įrangą. Dėžutė žvejybos reikmenims yra pagaminta iš kokybiškų plastikinių medžiagų, atspari smūgiams. Dėžutė žūklės reikmenims yra su sustiprintu apsauginiu uždarymo spaustuku.
Dėžutė žūklės reikmenims SERT SRT-305410CA. Dėžutė turi uždarymo sistemą, užtikrinančią saugų įrangos uždarymą ir laikymą. Šioje žvejybos reikmenų dėžutėje yra 6 nuimami skyreliai, kurie gali sudaryti dėžutę net iki 10 skyrių. Galėsite patogiai laikyti ir transportuoti masalus, kabliukus ir kitus smulkius žvejybos priedus, pagal savo poreikius.
Šioje labai universalaus dydžio žvejybinių aksesuarų dėžutėje yra tinkamas gylis, skirtas laikyti dirbtinius masalus. Žvejybinių aksesuarų dėžuėje nuimama skyrimo sistema taip pat leidžia turėti tik vieną didelį korpusą, kuris visada yra labai praktiškas žvejyboje. SK-9322 yra puiki dėžutė, skirta neštis įvairiems masalams nešiotis į žvejybas ant kranto ar valtyje. Didesni matmenys leidžia lengvai laikyti didelius masalus arba suskirstyti juos į skyrius, efektyviai atskiriant 5 masalus.
Meiho VS-3038ND – turi daugybę pozicijų tiksliam ir patogiam žvejybos akesuarų laikymui. Visa tai leidžia bet kuriam žvejui (ir ne tik) patogiai ir lengvai laikyti įvairiausius masalus, aksesuarus, ir kitas reikalingas priemones. MEIHO dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai tinka bet kuriam žvejui.