Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Neįtikėtinas Myran sukrių pasirinkimas jau "Rovanoje"

Neįtikėtinas Myran sukrių pasirinkimas jau "Rovanoje"

Myran įmonė sėkmingai veikia nuo 1949 m. ir pirmasis šios įmonės sėkme rūpinosi Paul Johansson, kuris padėjo pamatus Švedijos žūklės sporto istorijoje. Pirmoji patentuota prekė buvo The Myrspinner - sukrė, kuri neturėjo sau lygių.
Šiandien dieną šios įmonės gaminamų sukrių sąrašas gerokai išsiplėtė: Wipp, Agat, Panter, Lilla My, Toni, Mira, Akka, Toni Z, Pilot, Tuna Lax and Sting - visos šios sukrės yra "Myran" prekės ženklas ir turinčios Paul Johansson sukurtą logotipą, kuris yra patentuotas ir apsaugotas.
Nuo 2001 „Sportsystem“ ir Elmervik-Johansson šeima perėmė gamybą ir vykdo pardavimus tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu mastu. Paul Johansson palikimas visada garsino ir garsins Švedijos vardą žūklės sporte.

Po ilgo pandemijos laikotarpio mes ir vėl papildėme šių sukrių asortimentą, kurios yra taip pamėgtos mūsų krašto žvejų. Jeigu dar neteko bandyti šių sukrių, nedvejokite, ir keliaukite išsirinkti sau tinkamiausią iš labai plataus "Myran" sukrių asortimento paspaudę ant šio teksto.