Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

  Balansyrai

  Balansyras BANDIT 50 mm 8g (30/62) AKARA

  39-01024_30/62
  AKARA
  2,90 €
  Su mokesčiais

  Balansyras BANDIT yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, o konkrečiai - plėšriųjų žuvų, tokių kaip ešeriai, sterkai ar lydekos žvejybai. Jis yra klasikinės, mailių imituojančios "minnow" formos. Balansyras  BANDIT pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.  Šis balansyras yra skirtingo dvipusio dažymo, nudažytas UV dažais, šviečia ultravioletinių spindulių spektre.  Prekę atsiimti galite:
  • PPC "Ozas", Vilnius, Ozo g. 18                      
  • PC "Banginis", Vilnius, P. Lukšio g. 34
  • Centrinis sandelis, Sudervės g. 8J, Avižieniai, Vilniaus r.
  • PLC "Mega", Kaunas, Islandijos plentas 32
  • PC "Banginis" Klaipeda, Šilutės plentas 35
  • PC "Bruklinas" Šiauliai, Pramonės g. 9                  

  Balansyras BANDIT 50 mm 8g (30/62) AKARA

  Balansyras BANDIT yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra klasikinės "minnow" (mailiaus) formos, pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas itin tvirtais Japonijos kompanijos Maruto kabliukais ir trišakiais. Masalo galvoje ir uodegoje yra vienšakiai kabliukai, kurie tvirtinami geluonimi į viršų. Korpuso apačioje ir viršuje yra dvi kilpelės: viršutinė skirta valo tvirtinimui, o apatinė – papildomam trišakiui kabliukui. Svarbi balansyro dalis yra uodegos stabilizatorius, būtent jo pagalba sukuriama įvairi masalo animacija. Ideali balansyro padėtis ore, kai jis pritvirtintas valu prie spiningėlio, yra, kai jo galva truputį pakelta arba jis yra beveik horizontalioje padėtyje. nuleistas į vandenį jis užima visiškai horizontalią arba beveik horizontalią padėtį. Vandenyje, dėl pusiausvyros, savo hidrodinaminių savybių  ir judesių spiningu, jis plaukia stipriai tolyn į šoną, kuo ilgesnis šis atstumas, tuo ilgiau balansyras grįžta į pradinę būseną, taip patraukdamas žuvų dėmesį ir provokuodamas atakai. Animuojant masalas po vandeniu juda aštuoniukės formos trajektorija. Žvejojant balansyras labai svarbus technikos elementas pauzės ir nedideli masalo mestelėjimai ar virpinimas įvairiuose vandens horizontuose, taip pat labai efektyvu papuošti trišakį kabliuką spalvotais kembrikais ar karoliukais. Balansyras BANDIT pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikiai reaguoja į animaciją ir turi ryškų, didelės amplitudės žaidimą, galintį išprovokuoti puolimui net ir pasyvų plėšrūną. Puiki spalvinė gama: šio modelio balansyrai dažomi patraukliomis spalvomis, o dažymas atliekamas naudojant fluorescencinius UV dažus (švyti ultravioletinių spindulių diapazone) arba naudojant liuminescencinius fosforinius dažus (švyti tamsoje). Balansyras BANDIT yra puikus žiemos žvejybos entuziastų arsenalo papildymas, jis tikrai puikiai gaudo žuvį, tai įrodo sėkmingi testai žvejojant įvairiuose vandens telkiniuose ir be abejo žvejų, žvejojančių šiais balansyrais, atsiliepimai.

  • Ilgis:50mm
  • Svoris: 8g
  • Spalva: 30/62
  • Dažymas: UV