Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Batų apkaustai Snow Shoes
  • Batų apkaustai Snow Shoes
Batų apkaustai Snow Shoes

Aksesuarai ir priežiūros priemonės

Batų apkaustai Snow Shoes

0-70355
FLADEN
8,00 €
Su mokesčiais

Batų apkaustai Snow Shoes, tai originalios konstrukcijos apsaugos nuo slydimo ant suspausto sniego ar ledo, tinkantys visai žieminei avalynei. Skirta ne tik žvejybai, bet ir saugiam vaikščiojimui ant slidžių apledėjusių paviršių. Puikiai sukimba su ledo ar sniego danga, o apsaugų gumos elastinės savybės išlieka nepakitusios prie žemos temperatūros ilgus metus.


Dydis:
Spalva:

Batų apkaustai Snow Shoes

Batų apkaustai Snow Shoes, tai originalios konstrukcijos apsaugos nuo slydimo ant suspausto sniego ar ledo, tinkantys visai žieminei avalynei. Skirta ne tik žvejybai, bet ir saugiam vaikščiojimui ant slidžių apledėjusių paviršių. Puikiai sukimba su ledo ar sniego danga, o apsaugų gumos elastinės savybės išlieka nepakitusios prie žemos temperatūros ilgus metus.

  • Dydis M tinka 39-42 dydžio avalynei.
  • Dydis L tinka 42-46 dydžio avalynei.