Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Miegmaišiai

Miegmaišiai

Norint mėgautis komfortišku nakties miegu miške, reikia tinkamos įrangos. Tai prasideda nuo tinkamo miegmaišio pasirinkimo.

Pirmiausia atsižvelkite į miegmaišių šilumos izoliacijos rodiklius. Turėtumėte pasirinkti miegmaišį, kurio šilumos izoliacijos rodiklis yra žemesnis nei žemiausia nakties temperatūra, kurios tikitės, ten, kur planuojate...

Miegmaišiai

Norint mėgautis komfortišku nakties miegu miške, reikia tinkamos įrangos. Tai prasideda nuo tinkamo miegmaišio pasirinkimo.

Pirmiausia atsižvelkite į miegmaišių šilumos izoliacijos rodiklius. Turėtumėte pasirinkti miegmaišį, kurio šilumos izoliacijos rodiklis yra žemesnis nei žemiausia nakties temperatūra, kurios tikitės, ten, kur planuojate stovyklauti. Jei savo miegmaišį naudosite šaltesniais metų mėnesiais, rinkitės tokius miegmaišius, kurie padedančius palaikyti optimalią kūno temperatūrą.

Tai, kaip jausitės iš tikrųjų būdami lauke, daro daugybė kitų veiksnių: miego pagalvėlė, tai, ką dėvite miego metu, drėgmė ir vėjas, medžiagų apykaita ir dar daugiau. 

Miegmaišio formos pasirinkimas

Miegmaišių formos yra skirtos išlaikyti komforto ir našumo pusiausvyrą, atsižvelgiant į vartotojų prioritetus. Kuo didesnis miegmaišis, tuo daugiau vietos judėjimui, bet tuo pačiu daugiau oro viduje. Bet koks padidėjęs miegmaišio plotas suteikia daugiau erdvės susiglamžyti, tačiau taip pat sumažina šiluminį miegmaišio efektyvumą.

Labiausiai termiškai efektyvus miegmaišio forma yra mumijos. Ši konstrukcija yra plati per pečius, kuris siaurėja link pėdų, todėl miegmaišyje sumažėja vietos ir šildomo oro. Šie miegmaišiai suteikia maksimalią šilumą mažiausiam svoriui; puikiai tinka nuotykių ieškančiam asmeniui, ieškančiam kompaktiško, techninio miegmaišio savo poilsiui. Siauresnis užvalkalas sumažina miegmaišio „raukšlių viduje“, kuris kai kuriems žmonėms gali būti suvaržomas. Išbandykite prieš pirkdami, ypač jei esate klaustrofobiškas ar mėgstate miegodami vartytis! Daugelis mumijos formos miegmaišių turi pusės ar trijų ketvirčių užtrauktukus, kurie yra sukurti iki kelių ar blauzdos, taip sumažinant miegmaišio svorį ir padidinant jo šilumą. Tačiau pilno ilgio užtrauktukas suteikia daugiau universalumo, nes galite atsitraukti miegmaišį ir išvėdinti kojas, kai yra per šiltą, be to, tai leidžia lengvai įlįsti ir išlįsti.

Voko formos miegmaišiai yra stačiakampio formos, daugiau vietos viduje, galima laisviau jaustis, nevaržo judesių, bet yra daugiau vietos orui, kurį reikia sušildytis. Šio stiliaus miegmaišiai yra geras pasirinkimas, nes patogios erdvės ir gali būti visiškai atitraukiamas, kad būtų galima naudoti, kaip pledą ar antklodę jūsų lovai. Vis tiek miegmaišis yra pakankamai efektyvus, kad galėtų sušildyti jus, paprastai jie yra didesni, sunkesni ir mažiau efektyvūs.

Užpildai (izoliacinis sluoksnis).

Būna 3 miegmaišių užpildų rūšys:

  1. Pūkai (žąsies arba anties)
  2. Sintetika (sinteponas ir įvairūs kiti užpildai)
  3. Medvilnė

Miegmaišio užpildas apsaugo jus nuo šaltos aplinkos: jis sulaiko kūno šilumą ir neleidžia pasikeisti šiltam ir šaltam orui. Tai tikrai paprasta, nors tai lengva pamiršti,

Geros kokybės pūkai yra efektyviausia miegmaišio izoliacija, pasižyminti geriausiu šilumos ir svorio santykiu bei nuostabiu suspaudžiamumu. Tinkamai prižiūrint miegmaišį su pūkais galėsite naudotis labai ilgai, todėl jo eksploatacinės savybės yra geresnės nei sintetinio pluošto. Kita vertus, pūkų užpildas yra brangesnis ir nėra taip lengva prižiūrėti. Kai žemė yra drėgna, pūkų užpildas praranda didžiąją dalį savo izoliacinės vertės, o išdžiūti gali ilgai užtrukti.

Sintetinis užpildymas taip pat yra puikus pasirinkimas. Tai lengviau valomas, esant drėgmei palaiko didesnę izoliaciją ir yra pigesni nei pūkų miegmaišiai, Jie nėra alergiški.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą