Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ATK

Peiliai

Gelbėjimo peilis karinės išvaizdos. „ATK“ OFFICER

Kaina 35,90 €

  Didelis kišeninis peilis

  Dėl įspūdingo, ergonomiško dizaino ir rankenos nugarėlėje integruotos nykščio rampos - šis ATK kišeninis peilis saugiai jaučiasi rankoje net ir sunkiai dirbant. Juodai padengtas peilis pagamintas iš aukštos kokybės plieno AISI 440 ir spalva dera su aliuminio rankenos korpusu. Abiejose pusėse esantys ašmenų mygtukai užtikrina, kad peilis būtų greitai paruoštas naudoti. Įdėklo užraktas patikimai pritvirtina ašmenis atviroje padėtyje. Komplekte yra ir diržo segtukas ir aukštos kokybės juodas Cordura dėklas.

  Kaina 29,00 €

   Didelis kišeninis peilis

   Su šiuo modeliu ATK siūlo tvirtą, įdėklą turintį kišeninį peilį. Peilis turi raudonos spalvos aliuminio rankenos korpusą ir juodus ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio plieno AISI 440. Peilį galima greitai pastatyti į darbinę padėtį nykščio kaiščiu. Nerūdijančio plieno diržo segtukas parduodamas kartu.

   Kaina 29,00 €

    Didelis kišeninis peilis

    Ypatingos išvaizdos ATK kišeninis peilis. Juodiems peilio ašmenims buvo naudojamas AISI 440 plienas. Tvirti ašmenys su daliniais pjūklo dantimis nykščio kaiščiu greitai perkeliamas į darbinę padėtį. Šis peilis taip pat turi stiklo daužiklį ir diržo segtuką. Iš bronzos spalvos aliuminio pagamintas rankenos korpusas suteikia peiliui ypatingą išvaizdą.

    Kaina 29,00 €

     Didelis kišeninis peilis

     Šį klasikinį kišeninį peilį, Herbertz pristato kaip elegantišką kompanioną. Peilis turi iš nerūdijančio plieno AISI 420 pagamintus ašmenis, kuriuos darbinėje padėtyje saugiai laiko galinio užrakto mechanizmas. Ergonomiškas rankenos korpusas, pagamintos iš juodos pakka medienos, sukuria gražų kontrastą raudonam stiklo pluošto pagrindui. Taip pat pridedama kilpa virvelei pritvirtinti.

     Kaina 36,50 €