Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Nieto

Peiliai

Šis klasikinis lauko peilis yra iš žinomo Ispanijos gamintojo Nieto Trapper serijos. Dėl 4 mm storio AN.58 nerūdijančio plieno ašmenų konstrukcijos, šis peilis gali atlaikyti net sunkiausius darbus. Pirštų apsauga sukurta taip, kad neįslystų į ašmenis. Švariai apdorotos rankenos svarstyklės iš alyvmedžio yra patogios laikyti. Parduodamas kartu su rudu odiniu dėklu.

Kaina 86,00 €

  Vidutinio dydžio kišeninis peilis

  Su CENTAURO XXL peilių serija ispanų gamintojas Nieto pristato itin tvirtą aukščiausios klasės kišeninį peilį. Tvirti ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio Böhler N695 didelio našumo plieno, turi praktiškus nykščio ruoželius peilio gale. Tvirtas kišeninio peilio korpuso nugaros užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis darbinėje padėtyje. Juoda G10 rankena, prisukama ant matinių nerūdijančio plieno plokščių, yra išklota žaliu stiklo pluošto sluoksniu.

  Kaina 169,00 €

   Peilių galąstuvai

   Originalus Arkanzaso galandimo akmuo mediniame dėkle, 1B kokybės, už nedidelę kainą. Naudoti su aliejumi. Matmenys: 9 x 2,5 cm, grūdėtumas panašus į 8000–10000.

   Kaina 22,90 €