Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GERBER

Lengvi, komfortabilūs ir saugūs, GERBER peiliai turistams ir medžiotojams internetu. „Gerber“ gamina įvairaus stiliaus, įskaitant automatinius, rankinius ir fiksuotus peilius, kurie visi naudoja aukštos kokybės medžiagas.

1939 m. Portlandas, Oregonas, JAV prasidėjo Gerber istorija. Produktai turi didžiulę šlovę tarp medžiotojų ir karių. „Gerber“ gaminiai yra skirti problemoms spręsti ir gyvybėms išgelbėti išskirtinėmis aplinkybėmis.

„Gerber Legendary Blades“ yra amerikietiškų peilių, daugiafunkcinių įrankių ir kitų įrankių gamintojas. Šiuo metu „Gerber“ yra „Fiskars Brands Inc“ padalinys, priklausantis Suomijos „Fiskars“ įmonei. 

Prekiaujame „Gerber“ sulankstomais ir fiksuotų peilių asortimentu, skirtais išgyvenimui, medžioklei, stovyklavimui ir bendram naudojimui.

„Gerber“ kuria lauko įrankius, įrangą ir kišeninius peilius, kurie yra būtini norint atlikti darbą. „Gerber“ gamina įvairaus stiliaus, įskaitant automatinius, rankinius ir fiksuotus peilius, kurie visi naudoja aukštos kokybės medžiagas.

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension (Box) Išbandyta klasika, kuri niekada nenuvilia. Patogus ir ilgaamžiškas multirinkinys, kurį sudaro 12 įrankių, padės kiekvienam tiek turistaujant, tiek kasdienėje veikloje. 

 

Kaina 63,50 €

  Mačetės - kirviai

  Mačetė Gerber Gator Jr w/ Nylon Sheath Sukurta tokia pat patvari ir tvirta kaip pirmoji Gator versija, tik trumpesnė ir dar patogesnė. Ši mačetė turi dvipusius (lygius ir dantytus) nerūdijančio plieno ašmenis, skirtus  pjaustymui ir pjovimui

  Kaina 37,50 €

   Kišeniniai peiliai

   Kišeninis peilis Gerber Paraframe II - Stainless, Fine Edge. Tai lengvas lenktinis peilis, turintis atvirą korpusą ir minimalistinį dizainą. Šį peilį ypač lengva valyti, nešioti ir atidaryti. Jis gali būti naudojamas įvairiems pjovimo darbams atlikti.

   Kaina 41,50 €

    Kišeniniai peiliai

    Peilis Gerber Razorfish Lenktinis peilis Gerber Razorfish - "Wharncliffe" stiliaus peiliis, turintis dvigubą briauną. Tvirtas 7Cr17MoV nerūdijantis plienas, sukurtas kasdieniam naudojimui. Stilinga titano nitrido danga užtikrina atsparumą korozijai.

    Kaina 58,90 €

     Daugiafunkcinės replės

     Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension NXT Multi-tool yra universalus įrankis, pasiekęs klasikinį statusą, išbandytas ir mylimas daug metų ir puikiai derinamas su ilgaamžiškumu. Šis, kaip plaštakė atsidarantis įrankis slepia įspūdingą funkcijų skaičių, nes be spyruoklinių replių, dar 12 užsifiksuojančių įrankių: siauro galo, tradicinės ir pjovimo replės, pjūklas, tiesus ir dantytas peilis, Phillips atsuktuvas, vidutinis ir mažas plokščiagalvis atsuktuvas, skardinių atidarytuvas, butelių atidarytuvas ir žirklės.

     Kaina 79,50 €

      Daugiafunkcinės replės

      Universaliai pritaikomas daugiafunkcinis įrankis įvairiems darbams, idealus kompanionas namuose, kempinguose ar kitose kelionėse.12 naudingų funkcijų, tokių kaip replės, žirklės, peilis, butelių atidarytuvas, kabelių pjoviklis ar atsuktuvas. Tvirta daugiafunkcinių replių konstrukcija su spyruoklinėmis rankenomis, galima atidaryti viena ranka su nykščiu. Dėl patogaus ir praktiško nailoninio dėklo, daugiafunkcines reples galima sudėti į bet kokį krepšį. 

      Kaina 79,90 €
       Peilis Gerber Gator Clip Point, Fine Edge
       Šiuo metu neturime

       Medžiokliniai peiliai

       Peilis Gerber Gator Clip Point, Fine Edge Šio peilio rankena pagaminta iš stiklo pluošto bei nailono mišinio, padengto atkartojant aligatoriaus odos raštą, yra ypač patogi ir tiesiog "limpanti" prie rankos, o aštrūs ašmenys, nulieti iš 420HC nerūdijančio plieno, ilgai tarnaus medžioklėje ar kasdieniuose darbuose. 

         

       Kaina 74,50 €

        Daugiafunkcinės replės

        Daugiafunkcinės replės Gerber Dime Micro Tool.  "Dime" yra multi įrankis su įspūdingu funkcijų sąrašu, užtikrinančiu, kad esate pasirengęs bet kam. Šis "drugelis"  turi plieno reples, vielos kirpiklį, spyruoklines žirkles, plokščią ir kryžminį atsuktuvus, pincetą bei butelių atidarytuvą.

           

        Kaina 34,90 €

         Daugiafunkcinės replės

         Daugiafunkcinės replės Gerber Truss Multi-Tool yra pilnas daugiafunkcinis įrankis su 17 funkcijų, sukurtas pagal griežtus profesionalaus vartotojo poreikius ir yra gražaus dizaino. Šio visaverčio daugiafunkcinio įrankio konstrukcija skirta pašalinti perteklinį svorį išlaikant visas funkcijas. Rezultatas – profesionalus daugiafunkciniss įrankis, kuris užpildo atotrūkį tarp problemos ir sprendimo.

         Kaina 96,00 €

          Daugiafunkcinės replės

          Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension NXT Multi-tool 1027871 daugiafunkcis įrankis sujungia puikų naudojimo patogumą ir ilgaamžiškumą. Šis plaštakės modelio atlenkiamas įrankis yra duoklė savo pirmtakui, tačiau įspūdinga jo funkcijų pasiūla išaugo dar labiau. Be spyruoklinių replių, šiame modelyje yra 15 užsifiksuojančių įrankių: siauros, tradicinės ir pjovimo replės, pjūklas, kombinuotas tiesus ir dantytas peilis su 5,72 cm ašmenimis, Phillips atsuktuvas, trys plokšti atsuktuvai įvairių dydžių, skardinių atidarytuvas, butelių atidarytuvas, žirklės, smaigalys, dildė, liniuotė ir vielos nuėmiklis.

          Kaina 66,90 €

           Daugiafunkcinės replės

           Daugiafunkcinės replės Gerber Truss Multi-tool 1027872 yra labai universalus ir patvarus įrankis, skirtas reikliam naudojimui. Šiame įrankyje nėra jokių kompromisų nei dėl funkcionalumo, nei dėl darbo komforto, tik dėl svorio – atsižvelgiant į jo funkcijas, lengvas, ir kompaktiškas įrankis tinka net ir profesionaliam vartotojui.

           Kaina 86,90 €

            Maži kišeniniai peiliai

            Gerber Armbar Slim Drive rasite dažniausiai naudojamus įrankius, pavyzdžiui 6,35 cm paprasto krašto ašmenis, žirkles ir butelių atidarytuvą. Šis kompaktiškas įrankis, sukurtas tikram darbui su dideliais įrankių skirtukais ir prieigos taškais, be vargo ir lengvai atidaromas nykščiu. Neapsigaukite, ir būkite pasiruošę viskam, įsimeskite Armbar Slim į kišenę arba laikykite ant raktų pakabuko ir tęskite savo dieną, nesibaimindami nesklandumų.

            Kaina 39,90 €

             Maži kišeniniai peiliai

             Gerber Armbar Slim Cut rasite dažniausiai naudojamus įrankius, pavyzdžiui 6,35 cm paprasto krašto ašmenis, žirkles ir butelių atidarytuvą. Šis kompaktiškas įrankis, sukurtas tikram darbui su dideliais įrankių skirtukais ir prieigos taškais, be vargo ir lengvai atidaromas nykščiu. Neapsigaukite, ir būkite pasiruošę viskam, įsimeskite Armbar Slim į kišenę arba laikykite ant raktų pakabuko ir tęskite savo dieną, nesibaimindami nesklandumų. Aliuminio ir nerūdijančio plieno konstrukcija patvarų, tvirtą daugiafunkcį įrankį paverčia itin puikiu kiekvienos dienos kompanionu.

             Kaina 39,90 €

              Daugiafunkcinės replės

              Universaliai pritaikomas daugiafunkcinis įrankis įvairiems darbams, idealus kompanionas namuose, kempinguose ar kitose kelionėse. 12 naudingų funkcijų, tokių kaip replės, žirklės, peilis, butelių atidarytuvas, kabelių pjoviklis ar atsuktuvas.

              Kaina 36,00 €

               Daugiafunkcinės replės

               Gerber Multi-Pliers 600 su viena ranka atidaromos replėmis. Paprastu riešo brūkštelėjimu replės užsifiksuos ir bus paruoštos darbui. Ši patentuota technologija yra daugelio Gerber populiariausių įrankių kertinis akmuo. Tvirtas dizainas ir nerūdijančio plieno konstrukcija pasižymi dideliu universalumu ir saugiu veikimu.

               Kaina 103,90 €
                Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension NXT Multi-tool 1027871
                Šiuo metu neturime

                Daugiafunkcinės replės

                Tai vienas iš „Gerber“ klasikinio dizaino daugiafunkcinių įrankių-replių, kurių įrankių skaičius padidėjo iki 15 ir yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Daugiafunkcinių replių dizainas yra lengvesnis ir plonesnis, jas galima užsegti kišenėje arba ant diržo.

                Kaina 66,90 €

                 Daugiafunkcinės replės

                 „Gerber Suspension NXT“ yra puikus ir pilnai išdirbtos daugiafunkcinės replės su visais įrankiais, kurių jums reikia kasdien. Išskyrus reples, visus įrankius galite pasiekti iš išorės. Tai neįtikėtinai praktiška, nes daugumą užduočių galite atlikti neišlankstę daugiafunkcinių replių. Visi šie įrankiai užrakinami atidarius. Todėl jums niekada nereikės jaudintis, kad vienas iš peilių ar pjūkliukas užsidarys atliekant vieną iš sudėtingesnių užduočių, naudojant šias daugiafunkcines reples. Daugiafunkcines reples su šiuo pasiūlymu galite įsigyti kartu su nedideliu kišeniniu peiliu "Paraframe Mini".

                 Kaina 72,90 €

                  Žvejybos įrankiai

                  Žvejybinės žirklės Gerber Processor - Take A Part Shears  

                  Kaina 63,50 €

                   Filtruoti pagal

                   Kategorijos
                   Kaina
                   Filtruoti