Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją GERBER

Lengvi, komfortabilūs ir saugūs, GERBER peiliai turistams ir medžiotojams internetu. „Gerber“ gamina įvairaus stiliaus, įskaitant automatinius, rankinius ir fiksuotus peilius, kurie visi naudoja aukštos kokybės medžiagas.

1939 m. Portlandas, Oregonas, JAV prasidėjo Gerber istorija. Produktai turi didžiulę šlovę tarp medžiotojų ir karių. „Gerber“ gaminiai yra skirti problemoms spręsti ir gyvybėms išgelbėti išskirtinėmis aplinkybėmis.


„Gerber Legendary Blades“ yra amerikietiškų peilių, daugiafunkcinių įrankių ir kitų įrankių gamintojas. Šiuo metu „Gerber“ yra „Fiskars Brands Inc“ padalinys, priklausantis Suomijos „Fiskars“ įmonei. 


Prekiaujame „Gerber“ sulankstomais ir fiksuotų peilių asortimentu, skirtais išgyvenimui, medžioklei, stovyklavimui ir bendram naudojimui.


„Gerber“ kuria lauko įrankius, įrangą ir kišeninius peilius, kurie yra būtini norint atlikti darbą. „Gerber“ gamina įvairaus stiliaus, įskaitant automatinius, rankinius ir fiksuotus peilius, kurie visi naudoja aukštos kokybės medžiagas.


Daugiau