Prekių sąrašas pagal prekės ženklą HELLE

Medžiokliniai peiliai

Stiprybė slypi ramybėje. Paprastas, harmoningas Helle medžioklinis peilis JEGERMESTER turi ergonomiškos formos rankeną, pagamintą iš alyvuoto garbanoto beržo. Patraukli žalvario detalė užbaigia ašmenis. Kaip ašmenų plienas buvo pasirinktas nerūdijantis Sandvik plienas. Parduodamas kartu su aukštos kokybės odiniu apvalkalu ir kilpa, skirta nešioti peilį ant diržo.

Kaina 166,00 €

  Medžiokliniai peiliai

  Helle medžioklinis peilis SYLVSTEINEN išsiskiria ergonomiškos formos rankena iš alyvuoto Mozūrijos beržo ir įdėklu iš rago. Peilio apdaila turi patrauklią žalvarinę jungtį. Helle peiliui naudoja garsųjį, aukštos kokybės trijų sluoksnių plieną. Peilis yra plonos odos apvalkale su diržo kilpa.

  Kaina 199,00 €

   Fiksuotos geležtės peiliai

   Su universaliu fiksuotos geležtės peiliu SPEIDER 05 rasite puikią įžangą į tradicinės Norvegijos kompanijos Helle aukščiausios klasės peilių pasaulį. Satininiu būdu padengtas kritimo taško peilis pagamintas iš nerūdijančio 12C27 plieno ir yra itin aštriai šlifuotas. Išryškinta pirštų apsauga, pagaminta iš nerūdijančio plieno, patikimai neleidžia darbinei rankai įslysti į ašmenis. Ergonomiškos formos rankeną, pagamintą iš garbanotos beržo medienos, patogu laikyti, net ir naudojant ilgą laiką. Tamsiai žalias odinis dėklas yra puikiai tinkantis nešioti peilį.

   Kaina 88,80 €

    Medžiokliniai peiliai

    GAUPE modelis buvo sukurtas pagal norvegų gamintojo Helle dizainą, o tai norvegiškai reiškia lūšį. Kaip ašmenų medžiaga naudojamas patikrintas nerūdijantis Sandvik plienas 12C27. Šis aukštos kokybės plienas yra žinomas dėl didelio tvirtumo, ypatingo aštrumo ir gero atsparumo korozijai. Ergonomiškos formos rankena iš garbanoto beržo maloniai jaučiasi rankoje. Komplekte esantis juodas odinis apvalkalas turi dekoratyvinį lūšies letenos atspaudą.

    Kaina 166,00 €

     Fiksuotos geležtės peiliai

     Jei paklaustumėte norvego, kaip atrodė jo pirmasis peilis, gautumėte atsakymą: skautų peilis raudonu galu. "Helle" tokius peilių gamybą gali atsekti iki 1947 m. Nerūdijančio plieno ašmenys, pagaminti iš 12C27 plieno, yra aštrūs, kaip ir bet kuris kitas "Helle" peilis. Išryškinta pirštų apsauga iš nerūdijančio plieno patikimai neleidžia rankai įslysti į ašmenis. Jei peilis su beržo medžio rankena netyčia liko gulėti žolėje ar miško paklotėje, jį nesunkiai vėl rasite dėl raudonai nudažyto rankenos galo. Saugiam transportavimui diržo apvalkalas turi apsaugą nuo pradūrimo ir užfiksuojamą kilpą. Ant dėklo pavaizduota tradicine uniforma vilkinti norvegų skautė.

     Kaina 56,90 €

      Fiksuotos geležtės peiliai

      Norvegų gamintojo "Helle" peilis GRO (tai reiškia „augti“) yra SPIRE peilio didysis brolis. Labai aštrus peilis pagamintas iš nerūdijančio Sandvik plieno 12C27 ir puikiai tinka kempinguose. Tamsios spalvos beržo mediena suteikia ergonomiško dizaino peiliui su pirštų apsauga ypatingą išvaizdą. Tiksliai priglundantis odinis apvalkalas su diržo kilpa iš natūralios odos papuoštas stilizuotais medžio žiedais, primenančiais savininkui, kad mokymasis yra nuolatinis augimo procesas.

      Kaina 99,90 €

       Medžiokliniai peiliai

       Su medžiokliniu peiliu iš Helle, rinkoje esančioje jau 90 metų, susidorosite su visais medžioklėje iškilusiais darbais peiliui. 11 cm ilgio ašmenys, pagaminti iš H3LS plieno, išlaiko savo ašmenis nepažeistus, o dėl savo stabilumo šis medžioklinis peilis puikiai tinka bet kokiam naudojimui lauke. Iš garbanoto beržo pagamintą medžioklinio peilio rankeną meistriškai išryškina raudonos odos detalės, kurios kartu su medžio dizainu sukuria nuostabų, spalvingą akcentą. Dėl detalios ir švariai išdirbtos formos medžioklinį peilį galima lengvai apdirbti net ir po ilgesnio naudojimo. Tinkamai pagamintas apvalkalas užtikrina optimalią JS medžioklinio peilio apsaugą.

       Kaina 169,00 €

        Filtruoti pagal

        Kategorijos
        Kaina
        Filtruoti