Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Ketaus kazanai

Ketaus kazanai, tai nepakeičiami indai norint kokybiškai paruošti maisto patiekalus. KamadoClub siūlo platų ketaus kazanų pasirinkimą. 

Ketaus produktai yra ilgaamžiai, todėl mėgausitės kokybiškai paruoštu maistu ilgą laiką. Turime tiek emaliuotų, tiek paprastų ketaus kazanų. Emaliuotiems produktams nereikalinga papildoma priežiūra, o emalės neturintiems produktams būtinas sutepimas...

Ketaus kazanai, tai nepakeičiami indai norint kokybiškai paruošti maisto patiekalus. KamadoClub siūlo platų ketaus kazanų pasirinkimą. 

Ketaus produktai yra ilgaamžiai, todėl mėgausitės kokybiškai paruoštu maistu ilgą laiką. Turime tiek emaliuotų, tiek paprastų ketaus kazanų. Emaliuotiems produktams nereikalinga papildoma priežiūra, o emalės neturintiems produktams būtinas sutepimas aliejumi.

Turime skirtingų dydžių ir skirtingos talpos kazanų. Baltarusiški ir ukrainietiški ketaus kazanai Jūsų poreikiams.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą