Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ELEKTROSTATYK

Elektrostatyk pirmąsias savo mažas sulankstomas kelionines kėdes pagamino 1991 m., kai Čenstakavo miestą Pasaulio jaunimo dienų metu lankė piligrimai. Šis produktas tapo bestseleriu ir po trijų metų įmonė tapo pagrindiniu Elektrostatyk gaminamu produktu.

Elektrostatyk pirmąsias savo mažas turistines sulankstomas kelionines kėdes pagamino 1991 m., kai Čenstakavo miestą Pasaulio jaunimo dienų metu lankė piligrimai. Šis produktas tapo bestseleriu ir po trijų metų įmonė tapo pagrindiniu Elektrostatyk gaminamu produktu.

Per pastaruosius 25 metus įmonė sukūrė ir pradėjo gaminti dešimtis naujų sulankstomų kėdžių modelių.

Elektrostatyk sulankstomos kėdės pelnė pripažinimą visoje Europoje ir laimėjo apdovanojimų didžiosiose Europos parodose. Įmonė vis tobulina savo produktus atsižvelgdami į naujus poreikius ir technologijas, stengiasi įtikti net ir reikliausiam klientui.

Turistinės Kėdės

 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė sudedama kėdė F1 patogi ir labai stabili, užima labai mažai vietos, lengva transportuoti, turi kišenę,

Kaina 49,00 €

  Turistinės Kėdės

  Turistinė žvejybinė Kėdė F5R sudedama  Tai turistinis fotelis; patogus, tvirtas,užimantis nedaug vietos.

  Kaina 95,00 €

   Turistinės Kėdės

   Turistinė žvejybinė Kėdė sudedama KW2 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė 

   Kaina 39,00 €

    Turistinės Kėdės

    Kėdės prailginimas Elektrostatyk POD Primontuojamas priedas prie kėdės. Tinka FK1, FK2, F5R,F5R ST/P, F8R kėdėms. Kėdės stovas suteikia galimybę pailginti kėdę ir ją paversti karpine lova geram poilsiui,

    Kaina 59,00 €

     Transportavimo vežimėliai

     Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W3 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

     Kaina 87,00 €

      Turistinės Kėdės

      Žvejybinė karpinė kėdė Elektrostatyk FK5 Patogi karpinė kėdė su porankiais žvejybai ir poilsiui lauke. Kėdės konstrukcija pagaminta iš lengvų metalinių vamzdžių, kuriuos labai lengva surinkti ir išardyti, patogu transportuoti.

      Kaina 119,00 €

       Turistinės Kėdės

       Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė ,Kėdė sudedama F6

       Kaina 49,90 €

        Turistinės Kėdės

        Turistinis žvejybinis kėdė Elektrostatyk F5R ST/P yra geresnė F5R fotelio versija. Prie kėdės galite pritvirtinti patogų stalą su reguliuojamu aukščiu, mažiems žūklės reikmenims ir meškerės laikiklį

        Kaina 119,90 €

         Transportavimo vežimėliai

         Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W2 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

         Kaina 86,00 €

          Filtruoti pagal

          Kategorijos
          Kaina
          Filtruoti