Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ELEKTROSTATYK

Elektrostatyk pirmąsias savo mažas sulankstomas kelionines kėdes pagamino 1991 m., kai Čenstakavo miestą Pasaulio jaunimo dienų metu lankė piligrimai. Šis produktas tapo bestseleriu ir po trijų metų įmonė tapo pagrindiniu Elektrostatyk gaminamu produktu.

Elektrostatyk pirmąsias savo mažas turistines sulankstomas kelionines kėdes pagamino 1991 m., kai Čenstakavo miestą Pasaulio jaunimo dienų metu lankė piligrimai. Šis produktas tapo bestseleriu ir po trijų metų įmonė tapo pagrindiniu Elektrostatyk gaminamu produktu.

Per pastaruosius 25 metus įmonė sukūrė ir pradėjo gaminti dešimtis naujų sulankstomų kėdžių modelių.

Elektrostatyk sulankstomos kėdės pelnė pripažinimą visoje Europoje ir laimėjo apdovanojimų didžiosiose Europos parodose. Įmonė vis tobulina savo produktus atsižvelgdami į naujus poreikius ir technologijas, stengiasi įtikti net ir reikliausiam klientui.

Turistinės Kėdės

 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė sudedama kėdė F1 patogi ir labai stabili, užima labai mažai vietos, lengva transportuoti, turi kišenę,

Kaina 49,00 €

  Turistinės Kėdės

  Turistinė žvejybinė Kėdė sudedama KW2 Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė 

  Kaina 39,00 €

   Turistinės Kėdės

   Aukščiausios kokybės lenkų firmos žvejybinė kėdė ,Kėdė sudedama F6

   Kaina 49,90 €

    Turistinės Kėdės

    Turistinė žvejybinė Kėdė F5R sudedama  Tai turistinis fotelis; patogus, tvirtas,užimantis nedaug vietos.

    Kaina 95,00 €

     Transportavimo vežimėliai

     Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W2 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

     Kaina 86,00 €

      Turistinės Kėdės

      Turistinis žvejybinis kėdė Elektrostatyk F5R ST/P yra geresnė F5R fotelio versija. Prie kėdės galite pritvirtinti patogų stalą su reguliuojamu aukščiu, mažiems žūklės reikmenims ir meškerės laikiklį

      Kaina 119,90 €

       Turistinės Kėdės

       Kėdės prailginimas Elektrostatyk POD Primontuojamas priedas prie kėdės. Tinka FK1, FK2, F5R,F5R ST/P, F8R kėdėms. Kėdės stovas suteikia galimybę pailginti kėdę ir ją paversti karpine lova geram poilsiui,

       Kaina 59,00 €

        Transportavimo vežimėliai

        Vežimėlis transportavimui Elektrostatyk W3 Transportavimo vežimėlis - Lengvas, labai patogus ir manevringas ant didelių pripučiamų ratų, skirtas gabenti didelius ir sunkius daiktus.

        Kaina 87,00 €

         Turistinės Kėdės

         Žvejybinė karpinė kėdė Elektrostatyk FK5 Patogi karpinė kėdė su porankiais žvejybai ir poilsiui lauke. Kėdės konstrukcija pagaminta iš lengvų metalinių vamzdžių, kuriuos labai lengva surinkti ir išardyti, patogu transportuoti.

         Kaina 119,00 €