Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Ritė plūdinei meškerei

Ritė plūdinei meškerei

Ritė Montana FD Robinson Trys "Montana" ritės modeliai skirti spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Aštuoni guoliai, įskaitant traukos guolius, užtikrina sklandų ritės veikimą.  Montana turi estetinę išvaizdą dėl aukso elementų derinio su tamsiu korpusu.

Kaina 27,90 €

Ritės spiningui

Ritė Dragon FLASH PRO FD - tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet sėkmingai galima naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju  ar "match" būdu  arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

Kaina 31,00 €

Ritės spiningui

MegaBaits Mystery FD marki DRAGON. Pavarų korpusas ir rotorius pagamintas iš lengvo ir ypač standaus grafito kompozito, atsparaus slėgiui ir dilimui

Kaina 29,00 €
  • Nauja

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Marshal Carbon High Speed HC 251 Naujasis "Robinson Marshal" ritės modelis  su galiniu stabdžiu skirtas lengviems spiningams ir plūdinei meškerei.

Kaina 66,70 €

Ritė plūdinei meškerei

Ritė Robinson Frog FD skirta žvejybai lengviems spiningams ir plūdės metodui. Sklandžiai veikiantis stabdys užtikrina saugų didelių žuvų traukimą.

Kaina 13,90 €
  • Nauja

Universalios ritės

Ekonomiška universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu modelis. Ši ritė parduodama su geros kokybės valo suvyniojimu. Ji skirta plūdinei, mėtymui nuo kranto ir spininginei žūklei.

Kaina 12,50 €
  • Nauja

Feeder ritės

Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonomiškas universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu valu. Ritė skirta plūdinei, feeder ir žūklei su spiningu. 

Kaina 12,90 €
  • Nauja

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam feederiui.

Kaina 21,00 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė „Dragon Black Rock FD tai aukštų techninių standartų ritė, kurioje panaudoti naujausi dizaino ir konstrukciniai sprendimai. Sukurta visiems spiningavimo būdams, bet galima sėkmingai naudoti žvejojant su plūde boloniškuoju būdu ar "match" tipo žvejyboje arba moderniai dugninei winklepicker ar lengvam fyderiui.

Kaina 29,90 €

Match ritės

Šiuolaikinė "greita" ritė, kurios perdavimo santykis yra 6.2:1, pagaminta pagal "V" koncepciją (išlengvinta). Ritė skirta spiningavimui, daugiausia "street fishing" stiliaus propoguotojams, bet puikiai tinka ir "match" tipo arba boloninei žvejybai su plūde. 

Kaina 39,00 €

Match ritės

Ritė Robinson SIGNUM MATCH Modernus ir ekonomiškas match tipo ritės modelis, su galiniu stabdžiu. Šią modernią, ekonomišką ritę galima saugiai rekomenduoti match metodo mėgėjams.

Kaina 29,90 €

Match ritės

"Match" tipo ritė VDE-R Team High Speed FD Robinson su maksimaliai greita pavara kurios perdavimo santykis 7,1:1 Ši ritė, dar labiau džiugina vis daugiau plūdinės meškerės gerbėjų. 

Kaina 31,00 €

Ritės

Puiki 9 guolių "Match-Feeder" tipo ritė sekliu būgneliu GARBOLINO GOLD MATCH-FEEDER FDM patenkinanti net ir reikliausių žvejų profesionalų lūkesčius.

Kaina 99,00 €

Match ritės

Puiki ritė „VDE-Robinson Match FD“. Ritė, skirta kiekvienam plūdės entuziastui! Sklandus veikimas, lengvas korpusas, originalus dizainas.

Kaina 42,90 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Ritės dydis
Filtruoti