Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Puma TEC

Daugiafunkcinės replės

Paruoštos naudojimui daugiafunkcinės replės Puma TEC. Ant epoksidine danga dengtų aliuminio rankenų kiekvienoje pusėje telpa 4 įrankiai, tokie kaip: peilis, atsuktuvas, pjūkliukas ir dildė. Pridedamas tvirtas nailoninis dėklas transportavimui, kuris yra supakuotas į Puma TEC dovanų dėžutę.

Kaina 35,00 €

  Fiksuotos geležtės peiliai

  Šis Puma TEC serijos fiksuotos geležtės peilis taip pat idealiai tinka naudoti sunkiems darbams, nes jo konstrukcija yra pilna. Nerūdijantis 3Cr13 plienas naudojamas satino apdailai. Žali micarta rankenos apvalkalai ir nerūdijančio plieno pirštų apsauga, sudaro rankeną su integruota anga virvelei. Parduodamas kartu su juodos odos diržo apvalkalu.

  Kaina 53,90 €

   Didelis kišeninis peilis

   Šis Puma TEC kišeninis peilis patraukia akį ne tik dėl savo dydžio, bet ir dėl puikaus funkcionalumo. Ašmenys, pagaminti iš 3Cr13 nerūdijančio plieno, gali būti lengvai pakeliami į darbinę padėtį dėl rutulinio guolio ašies. Rankenos užrakto mechanizmas patikimai užfiksuoja ašmenis. Rankena sudaryta iš tvirtų, nerūdijančio plieno plokščių, taip pat raudono skiriamojo sluoksnio ir rudo viršutinio sluoksnio, pagaminto iš G10. Kišeninis peilis turi angą virvelei, nerūdijančio plieno kišeninį segtuką ir patrauklią dovanų dėžutę.

   Kaina 72,00 €

    Mačetės - kirviai

    Didelis peilis-mačetė yra tvirta vokiečių kompanijos Puma TEC mačetė - už puikią kainą! Kukri yra naudingų ir gynybos įrankių derinys. Ašmenys, tinkami gręžimui ir užkasimu, platus korpusas pjaustymui ir siauras obliavimo plotas.

    Ašmenys - su Kukri profiliu, 3,2 mm storio, padengti matine neatspindinčia danga, apsaugančia nuo korozijos. Mačetė pagaminta iš patvaraus AISI 420 nerūdijančio plieno, atsparaus skilimui ir įtrūkimams, grūdinta 54-56 HRC diapazone. Ašmenys pagaminti iš tuščiavidurio šlifavimo, užtikrinančio puikias pjovimo savybes.

    Rankena – tekstūruota apsauginės formos apkala saugo ranką darbo metu. Pagaminta iš sintetinės gumos, užtikrina didesnį sukibimą net ir naudojantis su šlapiomis rankomis.

    Dėklas - juodos spalvos balistinis nailonas su užsegimu.

    Kaina 73,90 €

     Didelis kišeninis peilis

     „Puma TEC“ prekės ženklo kišeninį peilį galima atidaryti jį atlenkiant arba su ašmenyse esančia įduba, užfiksuojant rankeną. Kaip dekoratyvinis dizaino elementas - anglies rankena, kuri sudaro įdomų spalvų spektrą. Ašmenims naudojamas patikrintas AISI 420 nerūdijantis plienas. Kišeninis peilis turi segtuką diržui.

     Kaina 36,90 €

      Fiksuotos geležtės peiliai

      Medžiotojams ir lauko entuziastams tikrai patiks šis galingas Puma TEC fiksuotos geležtės peilis. Iki 5 mm storio ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio AISI 440 plieno, turi praktišką įdubimą nykščiui ir naudingą įpjovą mažesniems lynams ir diržams pjauti. Nerūdijančio plieno atraminis elementas apsaugo dirbančią ranką nuo nuslydimo į ašmenis. Didelio dydžio rankena iš patrauklaus sandalmedžio patogiai guli rankoje dėl joje esančių įdubų pirštams. Peilį papildo diržo segtukas, rudas odinis dėklas ir juoda dovanų dėžutė.

      Kaina 66,90 €

       Mačetės - kirviai

       Ši Puma TEC mačetė yra su juodais, 44 cm ilgio ašmenimis. Mačetės ašmenims pagaminti naudojamas nerūdijantis plienas AISI 420. Mačetės rankena pagaminta iš gumos, todėl yra maloniai neslidi. Mačetę galima nešioti ant diržo pridedamame nailoniniame apvalkale.

       Kaina 73,90 €

        Vidutinio dydžio kišeninis peilis

        Šis patrauklus Puma TEC kišeninis peilis turi satino apdailos ašmenis, pagamintus iš nerūdijančio AISI 420 plieno. Galinis kišeninio peilio užrakto mechanizmas užtikrina patikimą fiksavimą darbinėje padėtyje. Kišeninio peilio rankena pagaminta iš juodos spalvos G10 ir kartu su nikelio sidabro atramais sukuria elegantišką išvaizdą. Diržo kilpa ir Puma TEC dovanų dėžutė yra papildomi kišeninio peilio privalumai.

        Kaina 34,95 €

         Vidutinio dydžio kišeninis peilis

         Šis Puma TEC kišeninis peilis puikiai sukimba su tvirta rankena, pagaminta iš griovelio G-10, su ryškiais pirštų grioveliais. Juoda dalinė danga suteikia 420 nerūdijančio kišeninio peilio plieno ašmenims dinamišką dizainą. Kišeninis peilis yra su prie ašmenų esančia rankenėle iš abiejų pusių, įdėklo užraktu ir nerūdijančio plieno diržo kilpa.

         Kaina 31,95 €

          Daugiafunkcinės replės

          Įvairios funkcijos apibūdina šį „Puma TEC“ daugiafunkcį įrankį.

          Kaina 35,50 €

           Didelis kišeninis peilis

           Šis galingas Puma TEC kišeninis peilis Guthook buvo specialiai sukurtas medžioklei. Praktiškas Guthook peiliukas, pagamintas iš nerūdijančio 3Cr13Mov plieno, turi plėšimo kabliuką ir didelę bei patogią pirštų angą, kuri leidžia labai tiksliai nukreipti ašmenis. Įdėklo užraktas patikimai išlaiko ašmenis darbinėje padėtyje. Kaip ir ašmenys, aliuminio rankenos svarstyklės turi puikią Herbst Camo dangą. Juodas diržo segtukas, diržo skylė ir nailoninis dėklas parduodamas kartu su šiuo kišeniniu peiliu.

           Kaina 35,00 €

            Filtruoti pagal

            Kategorijos
            Kaina
            Filtruoti