Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Galvakabliai, ofsetiniai ir drop-shot kabliukai

Galvakablis yra tam tikros formos, iš švino arba volframo išlietas svarelis su nejudamai įtvirtintu  kabliu – naudojamas žvejojant plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis silikoniniais masalais ar poroloninėmis žuvelėmis, skirtais spiningauti įvairiomis džigavimo technikomis, sunkesni 50-100 g  gali būti naudojami velkiavimui, o patys sunkiausi 150-400 g ...

Galvakablis yra tam tikros formos, iš švino arba volframo išlietas svarelis su nejudamai įtvirtintu  kabliu – naudojamas žvejojant plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis silikoniniais masalais ar poroloninėmis žuvelėmis, skirtais spiningauti įvairiomis džigavimo technikomis, sunkesni 50-100 g  gali būti naudojami velkiavimui, o patys sunkiausi 150-400 g  jūrinei giluminei žvejybai iš katerio ar laivo.

Galvakablių formos yra įvairios, pagrindinės: apvali (rutulio), „kanopa“, regbio kamuolio formos, „cheburashkos“  formos (panaši į tą, kuri naudojama žvejojant su ofsetiniais ar paprastais kabliukais - tik šiuo atvėju kabliukas įtvirtintas nejudamai), balno formos, slidės formos, žuvies galvos formos ir kt. Jie gali būti nedažyti ar dažyti, kartais variuoti, brondzuoti ar nikeliuoti.  Naudojanti vieną ar kitą  galvakablio galvos formą masalui galitmai suteikti šiek tiek atspalvio - savitos animacijos.

Galvakabliai būna įvairių svorių ir dydžių  su skirtingu kabliuko ilgiu - trumpais, ilgais ir vidutinio ilgio. Populiariausi galvakabliai lydekų ar sterkų žvejybai turi 3/0; 4/0; 5/0; 6/0 dydžio kabliukus. Švininių galvakablių galvos ženkliai didesnės už tokio pat svorio volframinių galvakablių galvas, tačiau volframiniai galvakabliai, priklausomai nuo svorio 2-3 ar net 4 kartus brangesni…  Silkoninįis masalas užmaunamas ant galvakablio kabliuko, jo gylys paslėpdamas masalo kūne arba paliekamas išorėje. Kiekvienas būdas yra savaip tinkamas skirtingomis žvejybos sąlygomis . Galvakablio ir su juo naudojamo silikoninio masalo santykis - pagal svorį, formą, o kartais ir spalvą - turi būti subalansuotas. Galvakablis turi būti parinktas taip, kad jis atitiktų masalą ir kad masalui suteiktų kuo natūralesnius judesius. Pasirinkite galvakablio svorį atsižvelgdami į numatytos žvejybos vietos specifiką (gylį, srovės greitį, vėją ir panašiai), kabliuko ilgį - pagal naudojamą masalą, visada stenkitės rasti aukso viduriuką, kad masalas labai „nepermušinėtų“ dugno, bet ir neplauktų (jei stipri srovė) vandens  paviršiumi.

Taip pat gaminami galvakabliai su apsauga nuo kliuvinių, jie labai populiarrūs žvejojant vasarą, kai yra daug vandens augalijos ir vietose kur daug povandeninių kliuvinių.

Ultra lengvame spiningavime (džigavime) naudojami mikro galvakabliai kurių svoris gali būti nuo 0,8g iki 5 -6 g, o kabliuko dydis nuo 8 iki 1 numerio.

Dažniausiai ofsetiniais kabliukais apginkluojama įvairi guma (silikoniniai masalai) ar porolonionės žuvelės, kabliuko užduotis yra užtikrinti tai, kad juo apginkluotas minkštasis masalas kuo mažiau kliūtų už povandeninių kliūčių (žolių, kemų, kerplėšų ar dugno šiukšlių). Jo paskirtis padaryti masala neužsikabinančiu.

Rinkdamiesi ofsetinius kabliukus atkreipkite ypatingą dėmesį į Z formos išlenkimą prie kabliuko auselės, kuo jis artimesnis 90º, tuo blogiau “laiko” masalą, todėl rinkitės kabliukus su smailų kampą primenančiusu  Z formos išlenkimu kuris turi buti mažesnis nei 90º, toks kabliukas žymiai geriau ”laikys” silikoninį masala. Populiariausi dydžiai: 6; 4 ;2; 1; 1/0; 2/0; 3/0; 4/0; 5/0; 6/0. Ofsetinia kabliukai naudojami plėšrių žuvų žvejybai ir pagrindiniai jų mantažo variantai yra:

  • sistemėlė su ausytuoju svareliu (čeburaška)
  • "džig- rig" sistemėlė
  • “japan rig” sistemėlė
  • “drop- shot” sistemėlė
  • Techaso sistemėlė
  • Karolinos sistemėlė
  • "paternoster" (šoninio pavadėlio) sistemėl

Reikia paminėti, kad yra ir pasunkinti ofsetiniai kabliukai. Švininis verpstės ąr lašo formos pasunkinimas montuojamas ant kabliuko ilgosios dallies, o įmontavus tokį kabliuką į silikoninį masala pasunkinantis svarelis lieka išorėje, kaip taisyklė po silikoniniu masalu.  Pasunkinimas leidžia toliau užmesti masala nenauddojant jokių papildomų svarelių ar sistemėlių, todėl toks kompaktiškas masalas puikiai tinka žvejybai vandens augmenija apžėlusiuose telkiniuose, ku žrvejoti kito tipo masalais tiesiog neįmanoma.

Drop-shot kabliukai yra skirti įvairioms drop-shot sistemėlėms gaminti kuriomis galima gaudyti vertikaliai arba užmetant su patraukimu.

Platus kokybiškų galvakablių, ofsetinių ir drop-shot tipo kabliukų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Galvakabliai, ofsetiniai ir drop-shot kabliukai

Aukštos kokybės kabliukai, pagaminti Japonijoje, „Hayabusa WRM951 Offset Worm Hook“ kabliai pasižymi subalansuotu, aukščiausios kokybės našumu.

Kaina 3,60 €

Reikmenys žūklei

Kokybiškas ofsetinis kabliukas BYRON ISATO Drop Shot 4088 raudonos spalvos, su teisingu "Z" formos išlenkimu, kabliukai naudojami didelių ešerių, sterkų, salačių ir lydekų žvejyboje

Kaina 4,00 €

Hayabusa

Kabliukai „Hayabusa Spin Muscle “ sujungia visas gerasias kabliuko, skirto žvejybai įvairiais silikoniniais masalais "drop-shot" ir "wacky" technikomis savybes.

Kaina 2,61 €

Kabliukai

Hayabusa kabliukai DSR 132 Pagaminta Japonijoje. Dėl teisingai parinktos formos šis kabliukas yra puikiai praryjamas ir labai gerai laiko užkibusią žuvį.

Kaina 2,00 €

Byron ISATO

Aukščiausios kokybės kabliukai BYRON ISATO 4005/1 su 4x ilgesne kojyte ir kilpele valui pririšti, Specialios formos, Japonijoje pagaminti kabliukai

Kaina 3,60 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Dydis
Spalva
Kiekis /pakelyje
Filtruoti