Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Stanley

Internetinė parduotuvė Rovana prekiauja „Stanley“ vakuuminiais gertuvėmis, termo puodeliais, termosais, indais ir dar daugiau!

Išradėjas Williamas Stanley Jr pirmąjį plieninį termoso butelį išleido į rinką 1913 m., O jo privalumus buvo lengva pastebėti: buvo maža rizika, kad butelis bet kokiu būdu suduš, ir jis galėjo išlaikyti jūsų kavą ar arbatą karštą keletą valandų.

„Stanley“ prekės ženklas yra labai populiarus, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir dažnai pasiekia aukščiausią reitingą, kai tik išbandomi termoso butelių izoliacija, funkcija ir kokybė.

Termo gertuvės

Nerūdijančio plieno "Stanley Adventure" bokalas. Puiki dovana tiems, kurie mėgsta leisti laisvalaikį gamtoje ar keliaujant su kemperiu.

Bazinė kaina 17,96 € Kaina 15,27 €
  • −15%

Kelioniniai termosai

Termosas 2,0l STANLEY Classic

Bazinė kaina 60,00 € Kaina 51,00 €
  • −15%

Kelioniniai termosai

Termosas 1,0l STANLEY žalias Classic

Bazinė kaina 52,50 € Kaina 44,63 €
  • −15%