Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FAITH

Žvejybinės kėdės

Ieškote patogios žvejybinės kėdės ar kėdės, kurią galėtumėte pasiimti į turizmo išvykas? Tuomet Faith Big Camou žvejybinė kėdė yra būtent tai, ko jums reikia! Su reguliuojamu atlošu ir didele sėdyne ši kėdė užtikrina optimalų komfortą. Dėl visiškai reguliuojamų kojų padėties galite be rūpesčių žvejoti bet kokiomis sąlygomis. Dėl tvirto metalinio rėmo ir aukštos kokybės apmušalų, ši kėdė yra patvari ir kokybiška. Atraskite didžiausią Faith Big Camou kėdės komfortą patys!

Kaina 100,00 €
  • Nauja

Žvejybinės kėdės

Ši Faith Lounge XL žvejybinė kėdė yra patogi kėdė žvejybai ar turistavimui su 4 reguliuojamomis kojelėmis, puikia aukštos kokybės vilnone sėdyne ir galvos atrama bei aukštu tvirtu atlošu ir vilnoniais porankiais. Su šia žvejybine kėde galėsite patogiai sėdėti prie vandens kranto.

Kaina 93,90 €
  • Nauja

Rinkiniai

„Faith“ turistiniame puodų ir keptuvių rinkinyje yra tinkama keptuvė, puodas ir virdulys, kad paruoštumėte norimą maistą ar puodelį kavos. Turistavimo įrankių rinkinys pagamintas iš tvirto aliuminio, su nepridegančiu sluoksniu ir sulankstoma rankena.

Kaina 38,00 €
  • Nauja

Įsmeigiami

Teleskopinis karpinis kuoliukas Faith, 95 cm. Kuoliukas turi grąžtą primenančią apatinę dalį, kurią galite lengviau įsmeigti į žemę.

Kaina 10,00 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Filtruoti