Prekių sąrašas pagal prekės ženklą HOKKAIDO

Match tipo meškerės

„Mindhunter Match“ – tai klasikinių meškerių serija, skirta plūdinei žvejybai. Greitas meškerės veiksmas, lengvas svoris yra keletas iš daugelio šios serijos privalumų. HOKKAIDO gaminiai pasižymi aukšta meškerių kokybe už prieinamą kainą. Kiekvienais metais jos pritraukia naują patenkintų pirkėjų grupę. Įmonės ekspertai rūpinasi kiekviena smulkmena, o tai lemia naudojimo paprastumą ir ilgesnį tarnavimo laiką.

Kaina 34,90 €

  Elektroniniai signalizatoriai

  Reguliuojamo garsumo ir jautrumo elektrinis signalizatorius. Elektroninis kibimo signalizatorius yra maitinamas AAA baterijomis. Perkant šį elektrinį kibimo signalizatorių vertėtų kartu įsigyti ir lazdą į kurią jį būtų galima įsukti.

  Kaina 9,90 €

   Tinkleliai ir bučiukai

   HOKKAIDO gumuotas tinklelis žuvims. Minkštas gumuotas tinklelis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, nežaloja žuvies ir nesugeria kvapų. Tobula apsauga žūklės varžyboms – jokia žuvis nepabėgs. Atrama su reguliuojamu pasvirimo kampu. Pridedamas tinklinis dėklas tinklui. Pagamintas iš lengvų ir tvirtų medžiagų.

   Kaina 24,90 €

    Meškerių dėklas

    Klasikinis meškerių dėklas su 3 skyriais: meškerėms su ritėmis. Papildomai yra 2 šoninės kišenės kitiems žvejybos reikmenims, patogios rankenos nešti rankoje ir dirželiai nešiojimui ant nugaros. Meškerių dėklo gaubtai pagaminti iš puikios kokybės, sustiprintos ir impregnuotos medžiagos. Meškerių dėklas viduje turi ploną kempinės sluoksnį, kuris suteikia šilumos izoliacijos efektą.

    Kaina 34,00 €

     Įsmeigiami

     Kuoliukas Hokkaido. Kuoliukas tinka elektriniams signalizatoriams tvirtinti ir meškerių laikymui. Kuoliuko ilgis yra reguliuojamas, jis patogiai užfiksuojamas.

     Kaina 2,60 €

      Laikikliai

      Laikiklis meškerei. Laikiklis meškerei yra ryškios spalvos, gerai matosi.

      Kaina 1,10 €

       Fyderiniai pavadėliai

       Feeder pavadėlių su adatėle rinkinys Hokkaido. Pavadėliai idealiai tinka feeder ir karpių žūklės būdams. Patvarus kabliukas su pintu pavadėliu. Spygliuota adata neleidžia nukristi boiliams, grūdams ir granulėms.

       Kaina 4,50 €

        Metodinės

        Aukščiausios klasės Hokkaido Method Feeder šėryklų komplektas. Šėryklos puikiai tinka užmetimui pučiant stipriam vėjui, dėl savo ypatingos formos išlaiko kabliuko masalą centrinėje padėtyje. Krepšeliai pagaminti taip, kad ant vieno iš jų būtų tik apkrova, todėl jis tokioje pačioje padėtyje nugrimzta į dugną. Šėryklėlės jaukas gerai prilimpa prie dugno, negąsdina žuvies, o gruntinis masalas skatina maitintis žuvis. Labai minkšta forma palengvina jauko uždėjimą ir yra lengvai valoma.

        Kaina 5,60 €

         Pastatomi

         Šis visiškai naujas karpinis stovas iš Hokkaido yra tvirtas ir patikimas įrankis žvejams. Šis karpių stovas, specialiai sukurtas taip, kad atitiktų net reikliausių meškeriotojų poreikius, siūlo daugybę konfigūravimo parinkčių, kurios suteikia jums visišką savo padėties kontrolę nestabilioje vietovėje. Karpinio stovo dizainas yra paprastas ir intuityvus, todėl jį galima greitai sulankstyti ir išskleisti.

         Kaina 55,90 €

          Filtruoti pagal

          Kategorijos
          Kaina
          Filtruoti