Filtruoti:


Termo rūbai

Devold istorija prasidėjo 1853 metais, kai įmonės įkūrėjas Ole Andreas Devold atidarė savo pirmąją gamyklą Alesund miestelyje. Pirmieji klientai buvo žvejai, jūreiviai ir kitų specialybių darbininkai, kuriems darbas atšiauriose Norvegijos pakrantėse buvo pragyvenimo šaltinis. Devold tikslas visada buvo kurti aukščiausios kokybės vilnonius drabuž...

Devold istorija prasidėjo 1853 metais, kai įmonės įkūrėjas Ole Andreas Devold atidarė savo pirmąją gamyklą Alesund miestelyje. Pirmieji klientai buvo žvejai, jūreiviai ir kitų specialybių darbininkai, kuriems darbas atšiauriose Norvegijos pakrantėse buvo pragyvenimo šaltinis. Devold tikslas visada buvo kurti aukščiausios kokybės vilnonius drabužius, kurie būtų ne tik patogūs, bet ir tinkami dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis.

Devold gamina dviems skirtingoms rinkoms pritaikytus drabužius – sporto ir laisvalaikio aprangą ir pramonei skirtą produkciją. Devold sporto ir laisvalaikio kolekciją sudaro vilnonis apatinis trikotažas, kojinės, pirštinės, kepurės, megztiniai, žaketai.

Devold visada svarbu išlaikyti gaminamos produkcijos kokybę. Tai meno mokėti suderinti senas tradicijas su naujomis technologijomis rezultatas.

Šiandien mes didžiuojamės, kad Devold paveldas gyvuoja jau daugiau nei 160 metų. Mes vis dar gaminame geriausios kokybės vilnonius drabužius, o įmonės buveinė tebėra Langevage, kur buvo įkurta 1868 m.

Daugiau
puslapyje