Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Flying Fisherman

Akiniai

Poliarizuoti saulės akiniai pašalina nepageidaujamus vandens raibuliavimo atspindžius, ar net akinimą kai saulės šviesa atsispindi nuo vandens, šlapio asfalto, sniego ir kitų plokščių atspindinčių paviršių. Poliarizuoti akiniai yra puikus pasirinkimas tokioms veikloms kaip žvejyba, vairavimas, slidinėjimas ir kitos lauko veiklos.

Kaina 25,00 €

  Akiniai

  Action Angler Triacetate Cabo 7735 poliarizuoti akiniai yra skirti žvejybai. Tvirti ir lengvi akiniai žvejybai yra patogūs nešioti, su poliarizuotais Action Angler Triacetate lęšiais. Akiniai žvejybai apsaugo nuo UVA/UVB spindulių ir yra atsparūs įbrėžimams. Aukščiausia kokybė už gerą kainą.

  Kaina 37,80 €
  • Nauja

  Akiniai

  „Slack Tide“ yra sportiškas, plonas, nedidelio dydžio rėmas, puikiai dengiantis, blokuojantis poliarizuotą akinimą. „Slack Tide“ akinių auselėse yra išpjova, leidžianti visiškai pritaikyti jūsų pasirinktą dirželį. Lengvas rėmas, užtikrinantis komfortą visą dieną. AcuTint lęšių tamsinimo sistema suteikia spalvų kontrasto neiškraipant natūralių spalvų, todėl matomas aiškesnis vaizdas. 100 % apsauga nuo žalingų UVA ir UVB spindulių. Atsparus įbrėžimams, lengvas ir patvarus akinių modelis. Poliarizuoti lęšiai pašalina blizgesį ir mažina akių nuovargį.

  Kaina 37,50 €

   Akiniai

   „Action Angler Triacetate Freeline 7706“ poliarizuoti akiniai suteikia nepakeičiamą apsaugą nuo saulės. Neslystanti antgalių sistema užtikrina naudojimo patogumą.  Fisherman® AcuTint™ lęšiai pašalina blizgesį, pagerina spalvų kontrastą ir paryškina regėjimą neiškraipydami natūralių spalvų. Pagaminti iš įbrėžimams atsparių medžiagų. Šie akiniai žvejybai yra gaminys su geru kainos ir kokybės santykiu.

   Kaina 37,90 €

    Filtruoti pagal

    Kategorijos
    Kaina
    Filtruoti