Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Smith&Wesson

Didelis kišeninis peilis

Iš pradžių Pietryčių Azijos žemės ūkyje naudotas peilis su lenktais ašmenimis ir žiedu rankenos gale dabar taip pat surado daugybę gerbėjų tarp peilių mėgėjų Vakarų pasaulyje. Smith & Wesson Extreme Ops Karambit modelis turi iš nerūdijančio 7Cr17 didelio anglies plieno pagamintą geležtę, kurią galima lengvai atidaryti viena ranka prisukamu varžtu iš abiejų pusių ir pritvirtinti įdėklu. Didelio dydžio rankena su G-10 korpusu, taip pat suteikia žmonėms, turintiems didesnes rankas, pakankamai vietos. Komplekte yra diržo segtukas.

Kaina 49,00 €
  Smith&Wesson kišeninis peilis EXTREME OPS | juodas
  Šiuo metu neturime

  Didelis kišeninis peilis

  Juodi aliuminio įdubimai peilį padaro lengvesniu, todėl šis Smith & Wesson kišeninis peilis visada yra naudingas kompanionas. Ašmenys pagaminti iš AISI 420 nerūdijančio plieno ir padengti juoda spalva, kad derėtų su juoda aliumine rankena. Užraktas užfiksuoja peilį, jį atidarius. Peilis tvirtinamas prie diržo sagties.

  Kaina 45,00 €
   Smith&Wesson kišeninis peilis EXTREME OPS | pilkas
   Šiuo metu neturime

   Vidutinio dydžio kišeninis peilis

   „Smith & Wesson“ kišeninis peilis su aliuminio detalėmis atrodo nesenstantis ir yra funkcionalus. EXTREME OPS peilis, pagamintas iš AISI 420 nerūdijančio plieno, saugiai stovi dėl naudojamo užrakto mechanizmo. Matinis nerūdijančio plieno segtukas leidžia nešioti peilį ant diržo.

   Kaina 43,80 €

    Fiksuotos geležtės peiliai

    Šis galingas peilis iš Smith&Wesson's Military & Police linijos turi iš dalies dantytą geležtę, pagamintą iš daug anglies turinčio 8Cr13MoV nerūdijančio plieno. Ypatinga šio modelio savybė suteikia galimybę pritvirtinti vieną iš dviejų uždarų rankenų, pagamintų iš stiklo pluoštu sustiprinto nailono. Tiesiog atsukite stiklo daužiklį, uždėkite rankeną ir vėl priveržkite stiklo daužiklį. Parduodamas kartu su plastikiniu dėklu.

    Kaina 137,00 €
     Kišeninis peilis Smith & Wesson EXTREME OPS
     Šiuo metu neturime

     Peiliai, replės ir daugiafunkciniai įrankiai

     Kai paimate EXTREME OPS, nykštis beveik automatiškai suranda savo vietą ant nykščio atramos. Daugybė angų aliuminio rankenoje ne tik sumažina svorį, bet ir leidžia įdomiai pažvelgti į vidinį kišeninio peilio veikimą. Naudojama ašmenų medžiaga yra 440 A nerūdijantis plienas. Ašmenys užrakinami naudojant įdėklo užraktą. Smith & Wesson peilį galima lengvai pritvirtinti nerūdijančio plieno segtuku.

     Kaina 45,00 €

      Peiliai, replės ir daugiafunkciniai įrankiai

      Herbertz kišeninis peilis su ašmenimis iš kokybiško plieno AISI 420, ir rankena iš Pakka medienos su nerūdijančio plieno rėmu, ir įdėklo užraktu. Sėkmingas modelis su ergonomiškos formos rankena ir subalansuotais ašmenimis su daliniu dantymu. Komplekte yra diržo segtukas.

      Kaina 13,90 €

       Filtruoti pagal

       Kategorijos
       Kaina
       Filtruoti