Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GERMINA

Germina yra jaukų gamintojas, mišiniai sukurti naudojant naujausias technologijas suderinant su aistra žvejybai. Germina komandoje yra geriausi žvejai Europoje, karpių žvejybos, įvairiais būdais specialistai. Germina jaukų pagrindas yra aukščiausios kokybės, ekologiški ir žuvų sveikatai svarbūs ingredientai.

Germina jaukų mišiniai sukurti naudojant naujausias technologijas suderinant su aistra žvejybai. Germina komandoje yra geriausi žvejai Europoje, karpių žvejybos, įvairiais būdais specialistai.

Kurdami receptus jaukams, Germina panaudojo mokslinius tyrimus ir atliko laboratorines analizes, kad gautų optimaliausius ir veiksmingiausius pritraukiančius stimuliatorius.

Germina jaukų pagrindas yra aukščiausios kokybės, ekologiški ir žuvų sveikatai svarbūs ingredientai.

Germina gaminiuose rasite viską, ko reikia norint užtikrinti geriausius rezultatus, žvejojant pusiau ramias žuvis.

Mums didelė garbė pranešti, kad Genlog prisidėjo prie ikoniško GERMINA žvejybos įrankių gamintojo atnaujinimo.

Praėjusio amžiaus 60,70,80-ojo dešimtmečio Vidurio ir Rytų Europos rinkose GERMINA prekės ženklas. Savo legendinę šlovę įgijo patikimumo dėka. Deja, 80-ųjų ir 90-ųjų posūkyje po pokyčių ir transformacijos prekės ženklas dingo iš parduotuvių lentynų. Tačiau jos legenda tebegyvena senesnių žvejų atmintyje ir iki šios dienos širdis pradeda plakti greičiau, prisiminus šį gamintoją.

GERMINA prekės ženklo premjera Lenkijoje - tai etapas ir svarbus įvykis Europos žvejybos pasaulyje. VOKIETIJOS prekės ženklas nusprendė pristatyti vienos rūšies produktus naujam sezonui. Mūsų nuomone, produktai, kurie aiškiai siejami su žvejyba ir be kurių nebūtų įmanoma užsiimti šiuo sportu.

Svareliai, svarelių rinkiniai

Svareliai Germina Fishing Shot, 120 g. Dėžutėje yra skyreliai, kurių dėka kiekviename iš jų yra skirtingas svarelių svoris, todėl surastį tinkamą bus tikrai paprasta. Svareliai - būtinas atributas žvejojant su plūde.

Kaina 2,80 €

  Ritės

  GERMINA REEL BLOOD 3000 yra futuristinė ritė, sukurta vadovaujantis naujausiomis ričių kūrimo tendencijomis ir naujausiomis gamybos technologijomis. Tai universali mašina, skirta įvairiems žvejybos būdams. Originalus ir ergonomiškas dizainas yra esminė vokiečių tikslumo ir japonų technologijos esmė. Vienas iš pagrindinių elementų yra žiedinio rotoriaus naudojimas, kuris tiesiogiai padidina efektyvumą ir žymiai padidina stiprumą. 

  Kaina 39,00 €

   Ritės

   GERMINA  konstruktoriai pradėję projektuoti šia unikalia rite iškėlė tikslą pagaminti produktą kuris patenkintų reikliausią meškeriotoją. Buvo numatyta viena kryptis - aukščiausia kokybė, svorio mažinimas ir geriausia kaina. Svarbu buvo sukurti unikalų produktą kuris, dėl pažangių technologijų panaudojimo, ryškiai išsiskirtų tarp analogiškų konkurentų gaminių, misija buvo atlikta nepriekaištingai ir dizaineriai puikiai įgyvendino planą.

   Kaina 45,00 €

    Filtruoti pagal

    Kategorijos
    Kaina
    Filtruoti