Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją GERMINA

Germina yra jaukų gamintojas, mišiniai sukurti naudojant naujausias technologijas suderinant su aistra žvejybai. Germina komandoje yra geriausi žvejai Europoje, karpių žvejybos, įvairiais būdais specialistai. Germina jaukų pagrindas yra aukščiausios kokybės, ekologiški ir žuvų sveikatai svarbūs ingredientai.

Germina jaukų mišiniai sukurti naudojant naujausias technologijas suderinant su aistra žvejybai. Germina komandoje yra geriausi žvejai Europoje, karpių žvejybos, įvairiais būdais specialistai.


Kurdami receptus jaukams, Germina panaudojo mokslinius tyrimus ir atliko laboratorines analizes, kad gautų optimaliausius ir veiksmingiausius pritraukiančius stimuliatorius.


Germina jaukų pagrindas yra aukščiausios kokybės, ekologiški ir žuvų sveikatai svarbūs ingredientai.


Germina gaminiuose rasite viską, ko reikia norint užtikrinti geriausius rezultatus, žvejojant pusiau ramias žuvis.


Mums didelė garbė pranešti, kad Genlog prisidėjo prie ikoniško GERMINA žvejybos įrankių gamintojo atnaujinimo.


Praėjusio amžiaus 60,70,80-ojo dešimtmečio Vidurio ir Rytų Europos rinkose GERMINA prekės ženklas. Savo legendinę šlovę įgijo patikimumo dėka. Deja, 80-ųjų ir 90-ųjų posūkyje po pokyčių ir transformacijos prekės ženklas dingo iš parduotuvių lentynų. Tačiau jos legenda tebegyvena senesnių žvejų atmintyje ir iki šios dienos širdis pradeda plakti greičiau, prisiminus šį gamintoją.


GERMINA prekės ženklo premjera Lenkijoje - tai etapas ir svarbus įvykis Europos žvejybos pasaulyje. VOKIETIJOS prekės ženklas nusprendė pristatyti vienos rūšies produktus naujam sezonui. Mūsų nuomone, produktai, kurie aiškiai siejami su žvejyba ir be kurių nebūtų įmanoma užsiimti šiuo sportu.

Daugiau