Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą NEBO

NEBO egzistuoja tam, kad aprūpinantiems žmones inovatyviais apšvietimo produktais, kurie nuolat vykdo pažadėtą vertę ir našumą.

Mes aptarnaujame vartotojus tiesiogiai ir per savo partnerių tinklą, priklausantį mažmenininkams, kurie didžiuojasi NEBO prekės ženklu.
NEBO yra Aljanso vartotojų grupės prekės ženklų šeimos, turinčios prekių asortimentą, apimantį apšvietimą, sporto prekes, kūno rengybą, lauko įrangą ir naudingus įrankius, narė.

LED Prožektoriai

NEBO SLYDE KING LED Prožektorius turi visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš SLYDE žibintuvėlio ir dar daugiau!

Kaina 67,00 €

LED Prožektoriai

Šis LED prožektorius neįtikėtinai galingas yra visiškai atspari vandeniui (IPX7) ir smūgiams.

Kaina 38,00 €

LED Prožektoriai

„REDLINE FLEX“  LED Prožektorius naudojama „flex-Fuel“ technologija, leidžianti šviestuvą maitinti viena AA baterija arba 14500 įkraunama ličio jonų baterija (pridedama).

Kaina 31,90 €

LED Prožektoriai

NEBO INSPECTOR LED Prožektorius yra novatoriškas, galingas žibintuvėlis, turintis 180 liumenų ir iki 84 m šviesos diapazoną.

Kaina 21,00 €

LED Prožektoriai

„NEBO TAC SLYDE“ LED Prožektorius su 300 liumenų turi 12 kartų reguliuojamą priartinimą ir penkis šviesos režimus

Kaina 21,90 €

Prožektoriai ant galvos

„NEBO REBEL 600RC HEADLAMP“ yra įkraunama darbo lemputė su reguliuojamu galvos apdangalu, skirta naudoti kaip Prožektorius ant galvos.

Kaina 38,00 €