


Valčių aksesuarai

Su šia madinga kepure neleiskite ausims sušalti. STORMLOCK kepurė yra pagaminta iš minkštų, greitai džiūstančių vilnos ir akrilo verpalų. Vėjui nepralaidi, kvėpuojanti vilna viduje padidina šilumą ir greitai pašalina drėgmę nuo odos.
Madinga ir patogi kepurė su įspūdinga trikotažo išvaizda, papildanti jūsų žiemos aprangos aksesuarų kolekciją.
Vafteriai Meus Dumbells Cocon Pop Up buvo specialiai sukurti tam, kad masalas būtų kuo ilgiau išliktų ant method šėryklos viršaus. Dėl labai intensyvių aromatų, kurie sklinda iš vafterių, vafterius noriai renkasi besimaitinančios žuvys. Išraiškingos vafterių fluo spalvos ir platus skonių pasirinkimas leis priderinti Jūsų masalą prie besikeičiančių vandens sąlygų.
NUOTRAUKOJE ESANTI SPALVA NEATITINKA PREKĖS SPALVOS.
Patogi kuprinė aktyviai keliaujantiems žmonėms arba naudoti kasdien.ANCONA kuprinė iškirtinio dizaino, ypač tinka moterims. Kuprinėje yra daug vietos, yra šoninės kišenės, labai patogios plačios petnešos. „SNUGGLE UP WOMEN“ diržų sistema leidžia kuprinei tvirtai prisitaikyti prie kūno be jokių trukdančių diržų ar kilpos.
Art.NR.2005321