


Apranga žvejybai
„CAP 9610“ – lengva ir stilinga kepurė su lenktu snapeliu. Su kvėpuojančiu tinkleliu, reguliuojamu dirželiu ir FINNTRAIL logotipu priekyje – patogi apsauga nuo saulės įvairioms veikloms.
„CAP 9610“ kepurė sukurta tiems, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką gamtoje. Ji pagaminta iš lengvų ir orui laidžių medžiagų, todėl užtikrina komfortą net karštomis dienomis. Lenkto snapelio dėka efektyviai saugo akis nuo saulės, o kvėpuojanti tinklelinė nugarėlė leidžia galvai „kvėpuoti“.
Priekyje esantis ikoniškas FINNTRAIL logotipas suteikia stilingumo, o reguliuojamas dirželis leidžia pritaikyti kepurės dydį pagal savo poreikius. Šis modelis puikiai tinka žygiams, žvejybai, medžioklei ar kitoms lauko veikloms.
Specifikacija:
Tipas: lauko kepurė su lenktu snapeliu
Spalvos: Red (raudona)
Medžiaga: lengva, kvėpuojanti
Nugarėlė: tinklelis oro cirkuliacijai
Reguliavimas: reguliuojamas dirželis
Papildomai: FINNTRAIL logotipas priekyje
Poliarizuoti akinių stiklai yra pagaminti iš plastikinių medžiagų. Poliarizuoti akiniai puikiai tinka žvejybai tiek vasarą, kai saulė atsispindi į vandenį, tiek žiemą, kai saulė atsispindi į sniegą. Poliarizuoti akiniai užtikrina komfortą žvejybos metu ir leidžia Jums tinkamai reaguoti į kibimą, nepriklausomai nuo oro sąlygų.
Aukštos kokybės vyriška striukė nuo lietaus „Shimano Padded“ yra vandeniui atspari striukė, sukurta specialiai žvejybai. Pagaminta iš pažangaus vandeniui atsparaus audinio su 20 000 mm atsparumu vandeniui, vyriška striukė nuo lietaus puikiai tinka dėvėti visais metų laikais ir gali būti dėvima kaip sluoksnių sistemos dalis šaltesniu oru. Dėvint šią vyrišką striukę nuo lietaus, garantuojama, kad blogiausiomis oro sąlygomis jūs išliksite sausi.
Žalios spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.
Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas
Lengva, vasarinė kepurė su snapeliu, skirta lauko pramogų entuziastams. Šios kepurės su snapeliu priekyje yra „Finntrail“ logotipas. Su kvėpuojančiu tinkliniu nugarėlės sluoksniu ir reguliuojamu dirželiu, kepurė su snapeliu užtikrina optimalų komfortą ir reikiamą prigludimą. Mėgaukitės įvairia veikla lauke ir apsaugokite akis nuo saulės su šia kepure su snapeliu.
Pirštų apsauga Delphin Protex sukurta taip, kad užtikrintų puikią apsaugą nuo valo sužalojimų užmetimų metu. Ši pirštų apsauga žvejybai yra labai patvari, skirtingai nuo daugelio kitų rinkoje esančių pirštų apsaugų. Taip yra todėl kad gaminys turi grynos odos medžiagą ant rodomojo piršto, o ji yra gerokai atsparesnė trinčiai nei standartinės medžiagos. Delphin Protex pirštų apsauga yra universalaus dydžio ir turi velcro užsegimą, kad tiktų visų tipų rankoms.
Vyriškas ilgas paltas sukurtas maksimaliai apsaugai nuo lietaus. „Dry Coat“ paltas pagamintas iš 2,5 sluoksnio audinio su HARD-TEX® membrana. DWR danga atstumia lietų ir vėją, todėl paltas vyrams puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, nuotykiams gamtoje arba kaip vandeniui atsparus aprangos sluoksnis. Visiškai užsandarintos palto siūlės ir užtrauktukai užtikrina maksimalų atsparumą oro sąlygoms.
Poliarizuoti saulės akiniai pašalina nepageidaujamus vandens raibuliavimo atspindžius, ar net akinimą kai saulės šviesa atsispindi nuo vandens, šlapio asfalto, sniego ir kitų plokščių atspindinčių paviršių. Todėl tai puikus pasirinkimas tokioms veikloms kaip žvejyba, vairavimas, slidinėjimas ir kitos lauko veiklos.
Art. Nr. TCH-51-36-015
Kaklaskarė su apsauga nuo saulės apsaugos jūsų kaklą ir veidą nuo žalingų UV spindulių. Anatominis kirpimas, silikoniniai įsiuvai nugarėlėje ir plokščios siūlės užtikrina saugų ir patogų kaklaskarės prigludimą. Kaklaskarė pagaminta iš lengvos, tamprios ir kvėpuojančios medžiagos su UPF 50 apsauga, efektyviai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. „Bug Off“ apdorojimas suteikia papildomą apsaugą nuo vabzdžių. Lazeriu pjaustytos kaklaskarės kvėpavimo angos padidina patogumą naudojimo metu. Puikiai tinka žvejybai, sportui ir kasdieniam nešiojimui.