Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL 3D MINNOW™ FLOATING Chartreuse Silver
Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL 3D MINNOW™ FLOATING Chartreuse Silver

Vobleriai Yo- Zuri

Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL 3D MINNOW™ FLOATING Chartreuse Silver

13-217
YO-ZURI
11,60 €
Su mokesčiais

Vobleris Yo-Zuri Crystal Minnow (Plaukiantys) – spiningo ekspertai šį masalą laiko vienu geriausių voblerių kada nors sukurtų žūklei „tvičingo“ metodu. Šuoliukų metu jis fantastiškai vinguriuoja, imituodamas sprunkančią žuvelę.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Vobleris Yo-Zuri CRYSTAL 3D MINNOW™ FLOATING (plaukiantis); Spalva:GHCS Chartreuse Silver;

Yo-Zuri Crystal Minnow (F) – spiningo ekspertai šį masalą laiko vienu geriausių voblerių kada nors sukurtų žūklei „tvičingo“ metodu. Šuoliukų metu jis fantastiškai vinguriuoja, imituodamas sprunkančią žuvelę. Holograminė korpuso apdaila puikiai atspindi šviesą tamsiame ir net drumzliname vandenyje, o natūraliai atrodančios 3D akys bei žiaunos suteikia vobleriui ypač natūralią išvaizdą. Idealiai subalansuotas korpusas, nepriekaištinga reakcija ir ryškios spalvos pelnė šiam masalui aukščiausios kokybės pripažinimą visame pasaulyje. Lietuvoje jis ypač sėkmingas lydekų žūklei, taip pat naudojamas sterkams ir net šamams vilioti.


minow_f1.png


Detaliau: Yo-Zuri Crystal 3D Minnow (F) 

Tarptautiniu mastu patentuoti, 3D vidinės prizmės, siunčia atspindinčios šviesos blyksnius, kuriuos žuvys gali pamatyti iš didelio atstumo.
※ Tik prizmės spalva.

VEIKSMAI

Patikimas „Crystal Minnow“ veiksmas buvo patobulintas naudojant 3D prizmės apdailą, kad būtų geresni rezultatai.

TIPAS: griežtas vingiavimas