Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Tinker"
Victorinox Peilis "Tinker"
 • −10%

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis "Tinker"

0.4603
VICTORINOX
21,50 €
19,35 €
Su mokesčiais

Peilis  Victorinox "Tinker“ yra Vidutinio dydžio kišeninis peilis. populiaraus 84 mm ilgio, labai panašus į klasikinį „Spartan“. Skirtumas tik tas, kad „Spartan“ peilyje esantis nugarinis kamščiatraukis yra pakeistas kryžminiu „Phillips“ atsuktuvu.


Šveicariškas kišeninis peiliukas Victorinox "Tinker"

Peilis  Victorinox "Tinker“ yra Vidutinio dydžio kišeninis peilis, populiaraus 84 mm ilgio, labai panašus į klasikinį „Spartan“. Skirtumas tik tas, kad „Spartan“ peilyje esantis nugarinis kamščiatraukis yra pakeistas kryžminiu „Phillips“ atsuktuvu. Idealus draugas visiems galvotiems vyrams ir moterims ir nesvarbu ar keliaujate tik dieną, ar keliaujate po pasaulį, „Tinker“ kišeninis peilis yra keliautojų peilis. Niekada nežinai su kuo susidursi kelionėje,  bet visada  žinai, kad su savo "Tinker" visada esi pasiruošęs bet kokiems netikėtumams.

 • Prekės numeris 0.4603
 • Peilio ilgis 84 mm
 • Svoris 54 g
 • Korpusas iš nerūdijančio plieno su raudonos spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos
 • Funkcijų kiekis 12

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys;
 3. Skardinių atidarytuvas;
 4. 3 mm pločio mažas atsuktuvas;
 5. Butelių kamščių atidarytuvas;
 6. 6 mm pločio atsuktuvas;
 7. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 8. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti;
 9. Kryžminis "Philips" atsuktuvas 1/2;
 10. Žiedelis raktams;
 11. Pincetas;
 12. Dantų krapštukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų. Šio mažo "Kariuomenės peilio" dėka Jūs visada turite gerus ir funkcionalius įrankius šalia.