Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Victorinox Peilis "Tourist"
Victorinox Peilis "Tourist"

Vidutinio dydžio kišeninis peilis

Victorinox Peilis "Tourist"

0.3603
VICTORINOX
21,90 €
Su mokesčiais

Šveicariškas, kišeninis, vidutinio dydžio peilis Victorinox "Tourist" -  viskas visada po ranka - tiek trumpoje, tiek ilgoje kelionėje. Victorinox peilis su būtiniausiomis funkcijomis, jų yra net 12. Peilio ilgis 84 mm

Vidutinio dydžio kišeninis Victorinox peilis "Tourist"

Šveicariškas, kišeninis, vidutinio dydžio peilis Victorinox "Tourist" pasaulio keliautojams - viskas visada po ranka - tiek trumpoje, tiek ilgoje kelionėje. Victorinox peilis su būtiniausiomis funkcijomis, jų yra net 12. 

Kaip toli šiandien keliausite ieškodami nuotykių? Kartais galima apvažiuoti pusę pasaulio, o kartais – tiesiog tyrinėti savo kvartalą. Bet kuriuo atveju turėdami peilį "Tourist" kišenėje visada būsite pasiruošę būti bet kokios kelionės kapitonu.

 • Prekės numeris 0.3603
 • Korpusas iš nerūdijančio plieno su raudonos spalvos kriaunomis pagamintomis iš ABS/Cellidor medžiagos
 • Peilio ilgis 84 mm
 • Svoris 51 g
 • Funkcijų kiekis 12

Peilio funkcijos:

 1. Vidutinio dydžio ašmenys;
 2. Maži ašmenys
 3. Skardinių atidarytuvas;
 4. 3 mm pločio mažas atsuktuvas
 5. Butelių kamščių atidarytuvas
 6. 6 mm pločio atsuktuvas;
 7. Laidų izoliacijos nuėmėjas;
 8. Rėžtukas su plokščia yla kurioje yra skylutė siūlui įverti
 9. Kamščiatraukis;
 10. Žiedelis raktams;
 11. Pincetas;
 12. Dantų krapštukas.

Šis vidutinio dydžio elegantiškas kišeninis peiliukas lydės jus kasdieniniame gyvenime ir padės atlikti daug reikalingų veiklų.