Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Spiningas Robinson Cougar Zander Spin 10-38g
Spiningas Robinson Cougar Zander Spin 10-38g

Spiningai

Spiningas Robinson Cougar Zander Spin

58-02890
ROBINSON
38,50 €
Su mokesčiais

Spiningas Robinson Cougar Zander Spin 10-38g Trys stipriausios šios serijos meškerės. Subtilus viršus derinamas su ypač stipriu ruošiniu, kurio neveikia jokios jėgos. Smūgis net iš didelių atstumų yra formalumas. Trumpas spiningas skirtas žvejybai iš valties, kiti du yra puikus pasiūlymas ieškoti plėšrūnų nuo kranto.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas Robinson Cougar Zander Jig 8-42g

Pateikiame spiningų meškiarykočių seriją, kuri pasižymi neįtikėtinu tvirtumu, ilgaamžiškumu, šiuolaikišku dizainu ir savo vertėmis nesiskiria nuo brangesnių rinkoje esančių modelių. Naujausioje „Cougar“ serijoje yra 23 skirtingo ilgio ir galios meškiarykočiai. Juos galima suskirstyti į dvi grupes. Pirmasis yra meškiarykočiai su klijuotu antgaliu. Antroji - meškiarykočiai, pagamintos iš tradicinio, pilno ruošinio. Abi grupės yra labai panašios viena į kitą, o svarbiausias jų pranašumas yra neįtikėtina jėga.

„Cougar“ pasižymi labai dideliu greičiu ir dinamika. Meškerykočiai su įklijuotu antgaliu turi antgalio veikimo būdą, o tie, kurie turi pilną ruošinį, yra pusiau paraboliniai. Naudojami komponentai yra verti dėmesio, nes bendri meškiarykočiai yra labai praktiški ir gerai apgalvoti. Juose yra ergonomiška VSS ritės sėdynė su kieto putplasčio apdaila. Juose sumontuoti tradiciniai TS kreipikliai. Visa tai yra užbaigta gražiu juodu dizainu kartu su ugninga raudona spalva. Ir yra dar vienas privalumas - kaina!

Trys stipriausios šios serijos meškerės. Subtilus viršus derinamas su ypač stipriu ruošiniu, kurio neveikia jokios jėgos. Smūgis net iš didelių atstumų yra formalumas. Trumpas spiningas skirtas žvejybai iš valties, kiti du yra puikus pasiūlymas ieškoti plėšrūnų nuo kranto.

Modelis Ilgis/svoris Dalių sk. užmetimo svoris/akcija transp. ilgis
1CG-SZ-022 228cm / 145g 2 10-38g / greita 117cm
1CG-SZ-024 240cm / 160g 2 10-45g / greita 123cm
1CG-SZ-027 270cm / 185g 2 10-45g / greita 138cm