Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Spiningas Team Dragon Feeling 2.75 m 4-16 g
 • Spiningas Team Dragon Feeling 2.75 m 4-16 g
 • Spiningas Team Dragon Feeling 2.75 m 4-16 g
Spiningas Team Dragon Feeling 2.75 m 4-16 g

Spiningai

Spiningas Team Dragon Fuji 2.75 m

24-0020
DRAGON
112,66 €
Su mokesčiais

Spiningas Team Dragon Fuji 2.75 m ilgio spiningas labai jautrus ir stiprus, pagamintas vadovaujantis klasikinėmis spiningų gamybos dizaino tendencijomis, sukurtas žvejybai delikačiais masalais iki 16g.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Spiningas Team Dragon Fuji 2.75 m

TEAM DRAGON FEELING  2.75 m ilgio, spiningas labai jautrus ir stiprus, pagamintas vadovaujantis klasikinėmis spiningų gamybos dizaino tendencijomis, sukurtas žvejybai delikačiais masalais iki 16g. Tai vienas iš geriausių įrankių rinkoje  informatyvumo ir signalo perdavimo požiūriu.  Nors spiningas turi labai daug galios, tačiau kartu yra labai jautrus ir informatyvus.

Kaip ir visa TEAM DRAGON serija, šis spiningas turi rezonansinius žiedus ir vamzdelį rankenos viduje.  Dėl šio rezonansinio modulio dar labiau sustiprėja akustinių bangų sklidimas blanku į rankeną. Ši sintezė sukelia labai didelį spiningo blanko jautrumą nuo pačių mažiausių vibracijų perduodamų per pintą valą. Net ir delikataus kibimo atveju generuojama labai stipri akustinė banga, kuri neabejotinai pasireiškia žvejo delne. Žvejys suvokia šią bangą kaip silpną elektrinį impulsą.

Visi spiningai sukurti naudojant kompiuterines technologijas, jie pasižymi greita (fast) arba ypač greita (extra-fast) akcija. Dėl kelių aukšto modulio anglies pluoštų, naudojamų šios serijos gamyboje jų konstrukcija vadinama multimoduline. Ją sudaro trys aukšto modulio anglies pluošto gaminiai iš Japonijos kompanijos TORAY:

 • 72 mln. PSI aukšto modulio, ultramodernus, kosminės klasės anglies pluoštas naudojamas  kaip pagrindinė struktūrinė medžiaga.
 • 62 miln.PSI stiprumo aukšto modulio anglies pluoštas naudojamas blanko "karkasui" ir viduriniam sluoksniui formuoti.
 • 40 mln. PSI stiprumo anglies pluoštas naudojamas išoriniame sluoksnyje, padidina blanko standumą ir suteikia tvirtumo.

TEAM DRAGON serijos komplektuojantys komponentai:

 •  Japoniški "FUJI Alconite" žiedeliai.
 • "FUJI DPS" ritės laikiklis.
 •  Rankena iš aukščiausios AAA kokybė portugališkos kamštinės medienos.
 •  Dvikomponentis, nesenstantis, epoksidinis lakas žiedelių tvirtinimui.
 • "Gudebrod" žiedelių tvirtinimo siūlai iš JAV.