Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • -10,00 €

Specialūs pasiūlymai

Specialus pasiūlymas: žieminis spiningėlis Shimano Sienna Ice ir megzta Shimano kepurė 50 % pigiau!

SPECSHI02
Shimano
49,90 €
39,90 €
Su mokesčiais

Nesugalvojate ką padovanoti meškeriotojui? O gal ieškote žieminio spiningėlio savo reikmėms? Tuomet šis pasiūlymas tinka kaip tik Jums!


Ilgis, m:
Akcija:
Dalių sk.:
Užmetimo svoris, g:
Svoris, g:

Specialus pasiūlymas: žieminis spiningėlis Shimano Sienna Ice ir megzta Shimano kepurė 50 % pigiau! 

Nesugalvojate ką padovanoti meškeriotojui? O gal ieškote žieminio spiningėlio savo reikmėms? Tuomet šis pasiūlymas tinka kaip tik Jums!

SIENNA Ice meškerės turi plačią žieminių spiningėlių pasiūlą. Kompozitinis ruošinys užtikrina puikų jautrumą, su hi-viz antgaliu, kad būtų geriau aptiktas įkandimas, ir elastingo tipo žaidimo veiksmas, skirtas susidoroti su visų dydžių žuvimis. Aliuminio oksido kreiptuvai ir EVA rankena su DPS tipo ritės laikikliu užtikrina žvejybą be rūpesčių. O, kad žvejodami nesušaltumėte ir jaustumėtės gerai - pasirinkite šį rinkinį kartu su kepure, kuri ilgai išlaiko šilumą ir atrodo tikrai stilingai, ir nustebinkite artimąjį ar palepinkite save.

Rinkinį galime supakuoti kaip dovaną. Šią funkciją galite pasirinkti prieš atliekant apmokėjimą.