Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • -10,00 €

Specialūs pasiūlymai

Specialus pasiūlymas: žieminis spiningėlis Shimano Sedona Ice ir megzta Shimano kepurė 50 % pigiau!

SPECSHI01
Shimano
59,90 €
49,90 €
Su mokesčiais

Nesugalvojate ką padovanoti meškeriotojui? O gal ieškote žieminio spiningėlio savo reikmėms? Tuomet šis pasiūlymas tinka kaip tik Jums!


Ilgis, m:
Akcija:
Dalių sk.:
Užmetimo svoris, g:
Svoris, g:

Specialus pasiūlymas: žieminis spiningėlis Shimano Sedona ir megzta Shimano kepurė 50 % pigiau! 

Nesugalvojate ką padovanoti meškeriotojui? O gal ieškote žieminio spiningėlio savo reikmėms? Tuomet šis pasiūlymas tinka kaip tik Jums!

Pradžioje sukurta Amerikos poledinės žūklės rinkai, Sedona Ice yra fantastiškas žieminis spiningėlis, kuri siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Kompozitiniai ruošiniai pasižymi beveik elastingo tipo žaidimo kokybe, o tai pagerina malonumą ir padidina sugaunamų žuvų kiekį, ypač, kai kimba didesnės nei tikėtasi, žuvys. Aukštos kokybės rankena yra pritvirtinta prie strypų kartu su aliuminio oksido kreiptuvais. Galimi įvairiausių veiksmų ir ilgių asortimentai, tinkami ešeriams, lydekoms. O, kad žvejodami nesušaltumėte ir jaustumėtės gerai - pasirinkite šį rinkinį kartu su kepure, kuri ilgai išlaiko šilumą ir atrodo tikrai stilingai, ir nustebinkite artimąjį ar palepinkite save.

Rinkinį galime supakuoti kaip dovaną. Šią funkciją galite pasirinkti prieš atliekant apmokėjimą.