Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 53, 53 mm 10,7 g JPM
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 53, 53 mm 10,7 g A06
 • Vobleris SAKURA SCB CRANK 53, 53 mm 10,7 g M06
Vobleris SAKURA SCB CRANK 53, 53 mm 10,7 g JPM

Sakura

Vobleris SAKURA SCB CRANK 53, 53 mm 10,7 g

27-200002
SAKURA
11,50 €
Su mokesčiais

Plaukiantis vobleris SAKURA SCB CRANK 53,  53 mm 10,7 g

Dirbame Vilniuje PC Banginis ir verslo centre Kamanė (tarp PC Big ir DEPO ukmergės g.)

Vobleris SAKURA SCB CRANK 53  53mm 10,7g

Charakteristikos:  

 • Ilgis:     5,3 cm 
 • Svoris:  10,7 g 
 • Tipas: plaukiantis (Ft) floating
 • Nėrimo gylis: iki 1,00 m 

SAKURA „SCB Crank 53“ yra negiliai neriantis vobleris, idealiai tinkamas žvejybai sekliuose vandens telkiniuose ar jų plotuose, darbinis panirimo gylis yra 1 metrai. Priklausomai nuo žvejo įgūdžių ir technikos šį voblerį galima panardinti ir pravesti ir mažesnio gylio vandens sluoksnyje.
Dėl nedidelio dydžio jis yra patrauklus vidutinio dydžio lydekoms ir sterkams, dideliems ešeriams, šapalams, upėtakams. Greitai panyra į darbinį gylį, „SCB 53“ iškart, nuo pat pirmųjų panirimo metrų "dirba" ir vilioja plėšrūnus. Tai yra vienas iš nedaugelio tokio tipo voblerių rinkoje, kuriame sumontuota labai veiksminga svorio balanso magnetinė sistema kuri leimia unikalias elgsenos vandenyje savybes. Atliekant metimą, cilindrinis svarelis atsiplėšia nuo magneto ir suteikia neįtikėtiną impulsą, kuris voblerį stabilizuoja skrydžio metu, pailgina užmetimo atstumą ir tuo pačiu pagerina metimų tikslumą. Kai tik masalas paliečia vandenį, magnetas pritraukia svarelį, taip išlaikomas teisingas balansas horizontalioje padėtyje ir voblerio pusiausvyros centras tampa fiksuotu, visa tai užtikrina puikų voblerio elgesį vandenyje pravedimo metu. Pluikus vobleris plėšrūnams medžioti jų aktyvumo vandens paviršiuje metu.