Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Pilkeris  Fladen Torske  100 gr.
  • Pilkeris  Fladen Torske  100 gr.
Pilkeris  Fladen Torske  100 gr.

Pilkeriai

Pilkeris Fladen Torske 100-300 gr.

32-15990
FLADEN
3,60 €
Su mokesčiais

Fladen Torske  100 g yra tribriaunis, lenktos (banano) formos pilkeris. Hologramos esančios jo šonuose gražiai laužia ir atspindi šviesą, o ryškiu, silikoniniu aštuonkoju papuoštas tvirtas ir aštrus trišakis kabliukas puikiai vilioja visas jūrines žuvis.  

Pilkeris  Fladen Torske  100-300gr.    

Fladen Torske  100 g yra tribriaunis, lenktos (banano) formos pilkeris, nudažytas ryškiomis, provokuojančiomis spalvomis, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų,. Hologramos esančios jo šonuose gražiai laužia ir atspindi šviesą, o ryškiu, silikoniniu aštuonkoju papuoštas tvirtas ir aštrus trišakis kabliukas puikiai vilioja visas jūrines žuvis.  

Art.Nr:351211- 35122- 351231
Kabliukas: trišakis #4, papuoštas silikoniniu aštuonkoju 
Gamintojas: FLADEN