Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g
  • Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g
  • Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g
Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g

Peletės

Peletės Tandem Baits Method Feeder Soft Hook 8mm /120g

11-0067
Tandem Baits
4,90 €
Su mokesčiais

Tandem Baits peletės Method Feeder Soft Hook 8mm /120g puikus kabliuko masalas, kuris pagamintas iš geriausios kokybės žuvų miltų, didelio baltymų kiekio ir aromatinių medžiagų bei aliejų.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

"Tandem Baits" peletės "Method Feeder Soft Hook" yra puikus kabliuko masalas, kuris pagamintas iš geriausios kokybės žuvų miltų, didelio baltymų kiekio ir aromatinių medžiagų bei aliejų. Po užmetimo, kai masalas patenką į vandenį ir pasiekia dugną, tuoj pat išsiskiria aromatai ir aliejai kurie labai gerai vilioja žuvis. Naudojamos žvejojant "method ffeeder" būdu su įvairiomis plauko sitemėlėmis ar tvirtinamos tiesiogiai ant kabliuko su gumelės ar specialaus silikoninio žiedelio pagalba. Pakuotėje 120 g.