Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Peletės Shadow Bait 7-10 mm Caribbean FL.
Peletės Shadow Bait 7-10 mm Caribbean FL.

Peletės

Peletės "Byron Shadow Bait" 7-10 mm Caribbean FL.

14-94622
BYRON
4,50 €
Su mokesčiais

Naujiena „Byron Shadow Bait“ jaukų ir masalų serijoje - minkštosios kabliuko peletės - tai dar vienas naujas akcentas „Shadow Bait“  masalų asortimente. 

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peletės "Byron Shadow Bait" 7-10 mm baltos žuvies žvejybai

Naujiena „Byron Shadow Bait“ jaukų ir masalų serijoje - minkštosios kabliuko peletės - tai dar vienas naujas akcentas „Shadow Bait“  masalų asortimente. Jos yra apie 10 mm ilgio ir apie 7 mm skersmens, lėtai skęstančios, sukurtos match ir feeder žūklės būdais žvejojantiems žvejams, bet jas pamėgo ir karpius žvejojantys žvejai kurie žvejoja tolimais nuotoliais, nes, peletės, žinoma, dėl savo dydžio, metimo metu sutinka daug mažesnį oro pasipriešinimą ir paprasčiausiai toliau skrenda nei įprastais „boilis“. 7-ių skirtingų skonių peletės pasižymi stipriu aromatu ir ryškiomis spalvomis, jos puikiai veikia net ir apatiškas taikias žuvis. Gali būti pateikiamosi tiek ant peletės gumelės ar smeigtuko, tiek ant plauko sistemėlės tiek tiesiogiai ant  kabliuko.

Indelyje 35 g pelečių.