Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas Dragon Mega Baits -Method Feeder
Jaukas Dragon Mega Baits -Method Feeder

Peletės

Peletės Dragon Mega Baits Method Feeder 3,00kg

26-2013
DRAGON
8,50 €
Su mokesčiais

„MegaBAITS Method Feeder“ serijos peletės buvo sukurti žvejams, ieškantiems aukščiausios kokybės mišinių žvejoti Feeder metodu. Jų komponentai yra: • kruopščiai atrinkti, natūralūs augaliniai produktai, • specifiniai gyvūninės kilmės ekstraktai, • šiuolaikiškos medžiagos, gautos iš pažangių biocheminių technologijų.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Peletės Dragon Mega Baits Method Feeder 3,00kg

Peletės MegaBAITS yra visiškai nekenksmingi aplinkai, ypač žuvims. Jie išsiskiria pasakišku kvapu, nepakartojamu skoniu ir išskirtiniu efektyvumu. Papildymas bioaktyviųjų medžiagų, specialiai sukurtų mūsų įmonės prašymu, daro neįtikėtiną poveikį žuvų pojūčiams, padidina apetitą ir pagreitina medžiagų apykaitą, o tai tiesiogiai reiškia padidėjusį įkandimų skaičių žvejyboje.

Pagrindinis šio jauko bruožas yra labai stiprus sugebėjimas suklijuoti ir palyginti lėtas skonio ir kvapo skleidimasis vandenyje. Dėl šių savybių jaukas ilgą laiką būna šėrykloje, intensyviai viliodamas plūstančias žuvis.