Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon Classic  10kg
  • Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon Classic
Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon Classic  10kg

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon Classic 10kg

24-09950
DRAGON
3,10 €
Su mokesčiais

Šie pavadėliai garantuoja aukštą kokybę ir patogumą naudotis. „Dragon Invisible fluorocarbon“ pavadėliai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs žandikauliui medžiojant lydekas.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon Classic 10kg

„Classic“ yra pagrindinė „Dragon“ spiningų linijos pavadėliai. Pavadėliai bet kokioms sąlygoms. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, su lenkiškais „Dragon Spinn Lock“ serijos užsegimais ir amerikietiškais pasukamais suktukais. Užsegimai pagaminti iš bronzos, kuri, viena vertus, puikiai sujungia visus elementus, kita vertus, jie yra tokie lankstūs, kad nepažeidžia švino medžiagos. „Classic Series“ yra pavadėliai, kurių stiprumas 5-20 kg, lydekų ir didelių ešerių gaudymui. 

Šie pavadėliai garantuoja aukštą kokybę ir patogumą naudotis.

„Dragon Invisible fluorocarbon“ pavadėliai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs žandikauliui medžiojant lydekas.

Kiekis pakuotėje:2vnt