Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Prowess SCORPIUM
  • Prowess SCORPIUM
  • Prowess SCORPIUM
Prowess SCORPIUM

Pastatomi

Karpinis stovas Prowess SCORPIUM

27-1699
PROWESS
49,90 €
Su mokesčiais

Prowess Rod Pod "Scorpium" stovas 2 arba 3 meškerėms yra lengvai naudojamas ir efektyvius meškerių stovas tiems, kurie nenori vargti dėl nereikalingų dalykų! Šis klasikinis 2 × 2 kojų geometrijos karpinių meškerių stovas yra tikrai labai lengvas, greitai surenkamas ir montuojamas, paprastas, bet tvirtas.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Karpinis stovas Prowess SCORPIUM 3 meškerėms

Prowess Rod Pod Scorpium stovas 2 arba 3 meškerėms yra lengvai naudojamas ir efektyvius meškerių stovas tiems, kurie nenori vargti dėl nereikalingų dalykų! Šis klasikinis 2 × 2 kojų geometrijos stovas yra tikrai labai lengvas, greitai surenkamas ir montuojamas. Reguliuojamas meškerių laikiklių "buzbarų"  ir stovo kojų aukštis.

- 2 „Buzz bar'ai“ 3-ms meškerėms.
- Transporto krepšys.
- Svoris: 1,5 kg.
- Transportavimo ilgis: 82 cm.