Kategorijos

Jack Wolfskin produkcija

Paskelbta
Mes gerbiame gamtos ir visų gyvūnų ir augalų įvairovę . Mūsų Žemė yra tiesiog pati gražiausia vieta Visatoje ir mes turime ją tik vieną. Mes darome viską, ką galime, kad ją apsaugotume ir norime tai perteikti Jums ir tuo pasidalinti su Jumis, savo parduotuvėse parduodame tik aukštos kokybės produkciją. Vienas stipriausiu pasaulio prekės ženklų yra Jack Wolfskin. Jack Wolfskin vadovaujamės savo aistra kurti išskirtinius produktus, o ją skatina

POLYVER žieminiai botai

Paskelbta
Jau ruduo! Gal greitai sulauksime ir sniego. Žvarbus vėjas, oras, kuris iškvėptas, virsta dūmais, sušilti padeda termo puodelis su karšta arbata. Bet šiais metais vis tiek tikimės, kad kojų pirštai būtų šilti ir nesušals.

Kaip prižiūrėti Jack Wolfskin rūbus?

Paskelbta
Prieš perkant neperšlampamus ir kvėpuojančius Jack Wolfskin drabužius, turbūt ne vienam kilo mintis, o kaip juos prižiūrėti? Norint, kad drabužiai tarnautų ne vieną sezoną ir neprarastų prekinės išvaizdos, būtina žinoti, kaip teisingai juos prižiūrėti. Taigi, kaip skalbti neperšlamamą Jack Wolfskin striukę? Atsakymas paprastas! Skalbkit skalbimo mašina!

Turistiniai batai Bestard Space Mid

Paskelbta
Turistiniai batai Bestard Space Mid yra modernaus dizaino, neįprastai lengvi ir patogūs, gal būt lengviausi, minkščiausi ir labiausiai lankstūs odiniai, kada nors pagaminti žygio batai! Šie žygio batai yra skirti žygiams ir kelionėms net ir blogiausiu oru, o dėl mažo svorio juos galima pasiimti su savimi į bet kokią kelionę.

Nauja Jack Wolfskin Rudens kolekcija

Paskelbta
Nauja kolekcija jau Rovanos parduotuvėse. Su naujomis striukėmis ne tik atrodysite stilingi, bet ir nesušalsite.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)